Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej

Turniej siatkówki, kolejna odsłona „Bajkowej plaży Haffnera”, wielka bitwa na balony z wodą, planszówki Trefla, zumba, spotkanie z zawodnikami LOTOSU Trefla – m.in. mistrzami świata Mateuszem Miką i Piotrem Nowakowskim – te i inne atrakcje będą na Was czekać już w sobotę 5 sierpnia w nadmorskiej scenerii plaży Hotelu Haffner! Początek imprezy o godzinie 11:30, wakacyjny nastrój i wspaniałe emocje gwarantowane! 

W sobotę 5 sierpnia plaża Hotelu Haffner (Sopot, wejście nr 14) zamieni się w epicentrum atrakcji! Przede wszystkim zapraszamy  do udziału w kolejnym już Charytatywnym Turnieju Siatkówki Plażowej organizowanym przez Hotel Haffner i LOTOS Trefl Gdańsk, ale także do skorzystania z wielu innych aktywności – m.in. zumby, czy wspólnego grania w planszówki Trefla z zawodnikami żółto-czarnych. Będzie to też doskonała okazja do bliższego poznania nowych twarzy LOTOSU Trefla – Piotra Nowakowskiego, Michała Kozłowskiego, Macieja Olenderka i drugiego trenera Bogdana Kotnika, a także spotkania po wakacyjnej przerwie z dobrze znaną już częścią drużyny. 

Chcę zagrać w Turnieju 

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w sobotnich zmaganiach plażówkowych prosimy o wysłanie zgłoszenia swojej pary na adres mailowy m.kedzierska@hotelhaffner.pl do piątku, 4 sierpnia, do godziny 12. Udział w Turnieju jest bezpłatny – decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja zawodników zostanie uruchomiona na plaży o godzinie 11, a rozgrywki rozpoczną się o godzinie 12. Rywalizacja między drużynami będzie się toczyć do godziny 16 i zostanie rozegrana systemem brazylijskim. Oznacza to, że w każdym meczu zawodnicy grać będą dwa sety do 15 punktów, a w przypadku remisu odbędzie się dodatkowy tie-break do 11 „oczek”. 

Dla każdego z uczestników przygotowany zostanie atrakcyjny pakiet powitalny. Dla najlepszych drużyn organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody, między innymi zaproszenie na weekendowy pobyt dla dwojga oraz zaproszenie do Strefy Relaksu Hotelu Haffner. 

Piotr Nowakowski czyta dzieciom 

W trakcie Turnieju na małych i dużych będzie czekać wiele atrakcji. Około południa po raz kolejny odbędzie się „Bajkowa plaża Haffnera”, podczas której znani i lubiani czytają najmłodszym. Tym razem będzie można posłuchać nie lada duetu – swoimi głosami dzieci oczarują prezenterka Marta Kuligowska oraz Piotr Nowakowski! Ponadto w przypadku ładnej pogody odbędzie się bitwa na balony z wodą, a także będzie można spróbować swoich sił w planszówkach Trefla, czy zumbie, do której  porwie wszystkich Barbara Materka z Dance Atelier! Oczywiście nie zabraknie też okazji do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z zawodnikami LOTOSU Trefla Gdańsk, którzy pojawią się na miejscu o godzinie 11:30 i będą tam dla Was do godziny 13:00. 

Całkowity dochód zebrany podczas eventu przekazany zostanie na wyjazdy wakacyjne dla podopiecznych Fundacji Pankracy. 

Serdecznie zapraszamy!

 

Plaża Hotelu Haffner

Plaża Hotelu Haffner to niezwykłe miejsce pozwalające na chwilę relaksu i odpoczynku. Najwyższy standard i piękny widok gwarantują niezapomniane wspomnienia znad Bałtyku. 

Mieszcząca się przy wejściu nr 14 w Sopocie plaża Hotelu Haffner to idealne rozwiązanie dla osób szukających wytchnienia. Do dyspozycji gości oddanych zostało 80 ekskluzywnych leżaków oraz nowoczesny bar, który serwuje kolorowe i wakacyjne specjały. O to, by na talerzu było smacznie i zdrowo, zadba szef kuchni.

 

 

——————————————

Źródło: rzecznik prasowy LOTOS Trefl Gdańsk 

By kkorpas

102 thoughts on “W sobotę siatkarskie atrakcje na plaży Hotelu Haffner!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *