Zapewnia profesjonalne treningi CrossFit na każdym poziomie zaawansowania dla dorosłych, dzieci, młodzieży i seniorów – po prostu dla każdego. Realizujemy też treningi i eventy zorganizowane dla firm. Trenować można w grupie lub indywidualnie z trenerem. Zapraszamy również do współpracy klientów i ich trenerów personalnych spoza box. Oprócz regularnych treningów dostępne będą też warsztaty i szkolenia z tematyki treningów i odżywiania.

W klubie CrossFit Avanport znajdziecie też strefę treningu indywidualnego, gabinet rehabilitacji i masażu oraz klub Pole Dance.

Aby zapewnić kompleksowe podejście do treningu w klubie dostępny jest też sklep z odzieżą i akcesoriami treningowymi oraz barek z suplementacją przed- i potreningową.

Wyposażony w sprzęt najwyższej jakości oraz posiadający profesjonalną kadrę zapewni każdemu satysfakcję z treningu

By kkorpas

4 thoughts on “Crossfit Avanport”
  1. As a consequence of changing exposures to reproductive and nutrition related determinants over time, women are at increasingly high risk of breast cancer, with incidence rates increasing in most countries and regions of the world in the past few decades cialis generic tadalafil

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *