Naszą marką był profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta. Nowa, rozbudowana oferta klubu adresowana jest zarówno do kobiet, jak mężczyzn ceniących aktywny styl życia. Jednocześnie Paniom, które przyzwyczaiły się do treningów we własnym gronie, proponujemy osobną strefę i specjalny program ćwiczeń.

Nowy Active Fitness wyposażony jest w profesjonalną siłownię i strefę treningu funkcjonalnego, rozbudowaną salę kardio, salę spinning na której znajduje się 21 rowerów (spinner), przestronną salę fitness oraz Fit Bar. 
Rozszerzyliśmy ofertę o nowe, ciekawe zajęcia. Do sprawdzonej kadry dołączyli nowi, profesjonalni i pełni pasji instruktorzy. 
Do Państwa dyspozycji są również doświadczeni masażyści, rehabilitanci oraz dietetyk.

Active Fitness to miejsce, w który zapomnisz o troskach dnia codziennego aktywnie się relaksując. Treningi u nas przyniosą Ci oczekiwane efekty, dodadzą siły i pewności siebie . W Active Fitness radość i zadowolenie są na wyciągnięcie ręki!

Nasz cel to dawać zdrowie i szczęście poprzez ruch. 

MAMY WPŁYW NA TWOJĄ:

1. Wagę
Spadek wagi poprawia samopoczucie, polepsza kondycję, wzmacnia wiarę w siebie i swoje możliwości. Pamiętaj, że nadwaga prowadzi do spadku siły, niezadowolenia z siebie, może być przyczyną poważnych chorób. 

2. Figurę 
Wyprostowana sylwetka dodaje pewności siebie! Potrafimy znieść więcej, gdy się nie garbimy i mamy silne, zdrowe plecy.

3. Energię 
Lepsze krążenie to więcej sił do porannej pobudki, codziennych zajęć i wyzwań. Odpowiada za ogólną kondycję i samopoczucie, poprawia pamięć, zmniejsza senność i zmęczenie.”

4. Ilość endorfin 
To hormony szczęścia! Wydzielają się podczas aktywności fizycznej, nic więc dziwnego że trening poprawi Twój nastrój, da Ci więcej radości i motywacji do działania.

5. Grupę przyjaciół
Nic tak nie zbliża jak wspólne działanie w miłej atmosferze. Czy to nie wspaniałe móc dążyć do celu i poznawać nowych przyjaciół?

By kkorpas

12 thoughts on “Active Fitness”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.