UKS Opty

Szkoła Podstawowa nr 34 z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni ogłasza wraz z UKS OPTY nabór do klasy czwartej sportowej o profilu judo dla dzieci z klas trzecich gdyńskich szkół podstawowych rok szkolny 2017/18.

Dlaczego warto być uczniem klasy sportowej judo?

Nie każdy może stanąć na najwyższym podium i zostać mistrzem sportu, ale każdy może zmierzać do tego celu!

Dzieci uczące się w oddziale sportowym realizują treści i cele przewidziane programem nauczania dla II etapu edukacyjnego i jednocześnie w ramach zajęć szkolnych korzystają z 6 dodatkowych godzin tygodniowo profesjonalnych zajęć sportowych pod okiem nauczyciela – trenera II klasy judo. Szkolenie sportowe prowadzone jest w oparciu o program szkolenia opracowany przez polski związek sportowy judo. Nieodłącznym elementem szkolenia sportowego jest udział uczniów we współzawodnictwie sportowym, dzięki czemu uczniowie uzdolnieni sportowo podnoszą swój poziom sportowy.

Dlaczego warto trenować judo?
Judo to znana olimpijska dyscyplina sportowa oparta na tradycyjnej japońskiej sztuce walki. Doskonale zaspakaja potrzebę ruchu, rozwija, kształtuje ciało i charakter młodego człowieka. Uczy zdrowej sportowej rywalizacji, szacunku dla siebie i innych.

Zapisy w sekretariacie szkoły do dnia 30 maja 2017 r. Testy sprawności fizycznej odbędą się w Szkole Podstawowej nr 34 w Gdyni ul. Cylkowskiego 5 w dniach 01.06.17 godz. 14.00.  Więcej informacji w sekretariacie szkoły: tel. 58-622-14-34.

By kkorpas

113 thoughts on “Judo”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.