W ostatnim meczu 2022 roku Suzuki Arka pokonała we własnej hali Anwil Włocławek 93:79.

Początek meczu należał do gości, którzy głównie dzięki Marcinowi Woronieckiemu prowadzili nawet 10:2. Straty krok po kroku odrabiali Trey Wade oraz DJ Fenner. Anwil mógł później liczyć na Phila Greene’a, a następnie dobrze radził sobie Dawid Słupiński. Ostatecznie po 10 minutach było 16:21. Zaraz na początku drugiej kwarty kolejne rzuty Wade’a i Fennera sprawiły, że był już remis! Przewagę gospodarzom dawał po chwili Adrian Bogucki. Zespół trenera Przemysława Frasunkiewicza miał spore problemy z konstruowaniem swojej ofensywy. Trójkę trafił jeszcze James Florence, a Suzuki Arka zakończyła tę część meczu serią 6:0 – po akcjach Fennera prowadziła nawet 45:36.

Lee Moore zaraz na początku trzeciej kwarty trafiał, a jego drużyna zbliżała się do rywali. Dzięki jego późniejszym rzutom wolnym przyjezdni przegrywali już tylko dwoma punktami. Gospodarze szybko opanowali sytuację – świetnie dysponowany był przede wszystkim Dominik Wilczek. Po jego dwóch akcjach z rzędu mieli już 11 punktów przewagi! Josip Sobin starał się to poprawiać, ale po 30 minutach było 71:59. Drużyna trenera Krzysztofa Szubargi prowadziła w pewnym momencie czwartej kwarty nawet 17 punktami. Małą serią 8:0 odpowiedzieli jednak włocławianie (głównie Lee Moore), co dawało im jeszcze nadzieję na lepszy wynik. W końcówce nic się jednak nie zmieniło i to Suzuki Arka zwyciężyła pewnie 93:79.

Najlepszym graczem gospodarzy był DJ Fenner z 25 punktami, 5 zbiórkami i 5 asystami. W ekipie gości wyróżniał się Lee Moore, który rzucił 20 punktów.