Spotkanie zawodników Trefla Gdańsk z kibicami

W najbliższą sobotę – 4 sierpnia – Trefl Gdańsk zaprasza wszystkich kibiców na plażę Hotelu Haffner (Sopot, wejście nr 14) na spotkanie z zawodnikami – między innymi Maciejem Muzajem, czy Nikolą Mijailoviciem, dla których będzie to pierwsza okazja do przywitania się z gdańskimi fanami – a także legendarnym brazylijskim siatkarzem Gibą! Sportowcy będą czekać na kibiców od godz. 12:30 do 14, a atrakcje oraz tradycyjny turniej siatkówki plażowej wystartują już dwie godziny wcześniej! 

Hotel Haffner oraz Trefl Gdańsk już trzeci rok z rzędu zapraszają na wspólne spędzenie aktywnej soboty i organizują zarówno turniej siatkówki plażowej, jak i atrakcje dla całych rodzin! 4 sierpnia na hotelowej plaży (Sopot, wejście nr 14) na wszystkich kibiców i plażowiczów czekać będą siatkarskie rozgrywki, tańce, aktywne ćwiczenia z trenerem personalnym, a także koszykarskie atrakcje przygotowane przez Trefla Sopot. Zabawę zaczniemy o godz. 10:30, a dwie godziny później – o 12:30 – na plaży zameldują się siatkarze i sztab szkoleniowy Trefla Gdańsk oraz legendarny brazylijski siatkarz Gilberto de Godoy Fillho, znany jakoGiba!

Będzie to świetna okazja do pierwszych rozmów przed sezonem 2018/2019, pamiątkowych zdjęć i bliższego poznania nowych twarzy „gdańskich lwów” – Macieja Muzaja, Marcina Janusza, Nikoli Mijailovicia, Bartłomieja Mordyla i Kewina Sasaka – a także spotkania z dobrze już znanym Miłoszem Hebdą, który wraca do Trefla po roku przerwy, oraz oczywiście zawodnikami, którzy trzy miesiące temu stanęli na trzecim podium rozgrywek i będą kontynuować karierę w żółto-czarnych barwach. Nie zabraknie też trenera Andrei Anastasiego, który w przerwie od przygotowań do mistrzostw świata z kadrą Belgii przylatuje nad Bałtyk na dwa dni – w tym właśnie sobotę 4 sierpnia – i chce się spotkać z kibicami! Po raz pierwszy na plaży Hotelu Haffner pojawi się legenda siatkówki – Brazylijczyk Giba!

 

Do udziału w turnieju siatkówki plażowej zapraszamy zarówno rodziny, jak i znajomych, czy współpracowników! To bowiem niecodzienna okazja, by zintegrować się ze swoim zespołem, umocnić wizerunek swojej firmy oraz pozyskać nowe kontakty. Do zabawy zapraszamy 10 zespołów dwuosobowych, które chęć udziału mogą zgłaszać do 2 sierpnia lub wyczerpania miejsc pod adresem mailowym p.marwinska@hotelhaffner.pl. Start w turnieju jest bezpłatny, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestrację drużyn na plaży zaczniemy o godz. 10:30, a rozgrywki wystartują o 11. Na wszystkie pary czekać będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatorów i partnerów wydarzenia!

Równocześnie z turniejem toczyć się będą atrakcje dla całych rodzin – tańce, ćwiczenia z trenerem personalnym, rzuty do kosza z Treflem Sopot, a także oczywiście potyczki w najpopularniejsze planszówki marki Trefl, w których będzie się można zmierzyć z siatkarzami! Wszystko to będzie się działo w przepięknej scenerii plaży Hotelu Haffner, która jest niezwykłym miejscem, pozwalającym na chwilę relaksu i gwarantującym niezapomniane wspomnienia znad Bałtyku!

Serdecznie zapraszamy! Sobota, 4 sierpnia, godz. 10:30 – 14:30, plaża Hotelu Haffner (Sopot, wejście nr 14).

By kkorpas

52 thoughts on “Giba i inni na plaży w Sopocie!”
  1. Hi, just required you to know I he added your site to my Google bookmarks due to your layout. But seriously, I believe your internet site has 1 in the freshest theme I??ve came across.

  2. Hi, just required you to know I he added your site to my Google bookmarks due to your layout. But seriously, I believe your internet site has 1 in the freshest theme I??ve came across.国产线播放免费人成视频播放

  3. Hi, just required you to know I he added your site to my Google bookmarks due to your layout. But seriously, I believe your internet site has 1 in the freshest theme I??ve came across.国产线播放免费人成视频播放

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *