Zarząd Klubu spotkał się kolejno ze sztabem szkoleniowym pierwszego zespołu oraz kapitanem drużyny Tomaszem Jarzębowskim. 

Intensywną i merytoryczną rozmowę odbył osobno także wiceprezes ds. sportowych Michał Globisz z trenerem Pawłem Sikorą.

Analizowano wyniki i styl gry zespołu podczas ostatnich spotkań z naciskiem na trzy ostatnie mecze w Gdyni. 

Szukano przy tym przyczyn tak rozczarowującej postawy i sposobów wyjścia z impasu w jaki wpadł zespół oraz czynnika, który sprawił, że zespół nie gra tak jak na początku rozgrywek i tak jak oczekują tego kibice, ale też sami zawodnicy i sztab trenerski.

Oceniono, że zespół w tym składzie personalnym ma potencjał i szanse by wrócić do gry i postował w spotkaniach z Tychami, Flotą czy Ruchem Chorzów. W oparciu o wnioski wynikające z dzisiejszych rozmów zobowiązano sztab trenerski do wprowadzenia pewnych modyfikacji szkoleniowo-organizacyjnych oraz udzielono trenerowi Sikorze wotum zaufania.

Późnym wieczorem odbyło się także spotkanie Zarządu z Radą Nadzorczą podczas którego rozważano różne opcje, uzależnione od wyników drużyny w najbliższych meczach.

Miejmy nadzieję, że tego typu „gorący poniedziałek” zdarzył się w tej rundzie po raz ostatni i zespół wróci na właściwe tory, co pozwoli odrobić straty z tych ostatnich nieudanych tygodni.

 

Tekst i foto: www.arka.gdynia.pl

By kkorpas

2 thoughts on “Gorący poniedziałek w Arce”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *