Firma Vistal działa w Polsce i za granicą. Dysponuje nowoczesną bazą produkcyjną wyposażoną w specjalistyczny sprzęt. Pracujemy zgodnie z wymaganiami norm europejskich oraz specjalistycznych norm branżowych, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty.

– Naszym największym atutem jest kapitał ludzki – zespół doświadczonych fachowców stanowi gwarancję profesjonalnego wykonania każdego z powierzonych nam projektów. Największą satysfakcję daje nam zadowolenie naszych partnerów, czego dowodem są kolejne zlecenia i inwestycje – czytamy na stronie internetowej firmy.

www.vistal.pl

Firma posiada bardzo korzystną lokalizację na północy Polski. Główne zaplecze produkcyjne i dwa nabrzeża – Indyjskie oraz Węgierskie znajdują się w Gdyni, co daje bezpośredni dostęp do morza. Dzięki temu można scalać na miejscu wielkogabarytowe konstrukcje i dostarczać je drogą morską na place budowy na całym świecie, a także drogą rzeczną w dowolne miejsce na terenie Polski.

Spółka od wielu lat prowadzi działalność sponsoringową poprzez branie czynnego udziału w życiu społecznym swojego regionu, czego dowodem jest między innymi sponsoring Gdyńskiego Klubu Sportowego – Vistal Gdynia, który ma na swoim koncie liczne sukcesy sportowe, oraz który szlifuje talenty zawodniczek kadry Polski w piłce ręcznej kobiet. 

GK Vistal udziela również również wsparcie dla Stowarzyszenia Sportowego ukierunkowanego na szczególny, obecnie jeszcze mało rozpropagowany sport, jakim jest golf, co zaowocowało narodzeniem się stowarzyszenia o nazwie Vistal Golf Club zrzeszającego zarówno początkujących, jak i profesjonalnych graczy, którzy stawiają sobie bardzo ambitne zadania, takie jak choćby organizacja turnieju wakacyjnego „Vistal Cup” rozgrywanego corocznie na polu golfowym w Tokarach koło Chwaszczyna.

Spółka poza działalnością sponsoringową, kładzie również bardzo duży nacisk na działalność charytatywną, uczestnicząc w licznych inicjatywach, poświęcając szczególną uwagę pomocy osobom potrzebującym oraz wspierając lokalne domy dziecka, wierząc iż racjonalne i rzetelne przedsiębiorstwo, poza działalnością gospodarczą powinno również brać odpowiedzialność za ludzi potrzebujących, w szczególności dzieci. Tym samym Spółka pokazuje, iż nie chce być jedynie pracodawcą ale prawdziwym partnerem miasta i regionu biorącym czynny udział w życiu publicznym.

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.