Do imprezy zostały już tylko 67 dni. Na listach startowych wyścigu głównego i imprez towarzyszących jest już łącznie ponad 3500 zawodników.

Dziś na Skwerze Kościuszki w Gdyni, razem z władzami miasta uruchomiliśmy zegar odliczający czas do Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia, a biegnie on nieubłaganie – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający w Sport Evolution, organizator imprezy.

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia to impreza skierowana nie tylko do triathlonistów. Organizatorzy zachęcają mieszkańców Gdyni i kibiców z całej Polski do czynnego udziału.

W piątek, 5 sierpnia odbędą się pierwsze w Polsce zawody dla dzieci ITAKA IRONKIDS. Młodzi adepci triathlonu będą pływać, biegać i walczyć o atrakcyjne vouchery na wakacje. W sobotę, 6 sierpnia zapraszamy do kibicowania „sprinterom”, a wieczorem widzimy się w Teatrze Muzycznym w Gdyni na spektaklu „Triathlon Story, czyli chłopaki z żelaza”. To komedia w doborowej obsadzie: Bartłomiej Topa, Waldemar Błaszczyk, Leszek Lichota i reżyser Piotr Nowak. Punktem kulminacyjnym będzie wyścig główny w niedzielę, 7 sierpnia oraz spektakularna meta na Plaży Miejskiej w Gdyni.

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia 2016 roku. Od 1 grudnia 2015 na stronie www.ironmangdynia.pl trwają zapisy. Limit uczestników na sprint oraz sztafety (750 m – pływanie, 20 km – rower, 5 km – bieg) został wyczerpany. Wciąż można zapisać się na wyścig główny oraz zawody dla najmłodszych ITAKA IRONKIDS.

By kkorpas

5 thoughts on “Triathlonowy zegar już tyka…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *