Zwycięzców poznamy podczas Gali Polskiego Triathlonu, która odbędzie się 14 listopada w Warszawie. Wyboru, w łącznie trzech kategoriach, dokonają eksperci a także internauci. Głosowanie trwa do końca października.

Gdyńskie zawody, które odbyły się w dniach 7-9 sierpnia nominowane są w kategorii „Dystans długi lub ultradługi”, obok imprez w Suszu, Sierakowie, Poznania i Bydgoszczy. Głosowanie internautów odbywa się na stronie www.akademiatriathlonu.pl. (http://akademiatriathlonu.pl/newsy/aktualnosci/wydarzenia/2562-enea-gala-polskiego-triathlonu-14112015 ). Pozostałe kategorie to „Dystans sprinterski lub olimpijski” i „Cykl”. Klikać można raz dziennie, do 31 października. Nie trzeba się rejestrować ani podawać żadnych danych.  Osobno swoją opinię wyrazi grono 50 ekspertów rynku triathlonowego w Polsce – organizatorzy imprez, trenerzy, zawodnicy, dziennikarze i działacze. Głosy z obu grup zostaną zsumowane i wyciągnięta zostanie średnia ważona.

Liczymy, że i w tym roku uda się powtórzyć sukces z dwóch poprzednich lat, kiedy to organizowana jeszcze pod nazwą Herbalife Triathlon Gdynia impreza, także zdobywała najwyższe uznanie zarówno specjalistów jak i internautów w plebiscycie największego w Polsce portalu skupiającego społeczność triathlonową.

Warto przypomnieć, że Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2015 już zdobył pierwsze bardzo wysokie noty. Blisko 90% uczestników jest zadowolonych z przebiegu imprezy. Jeszcze więcej osób poleciłoby gdyński Triathlon znajomym – tak wynika z ankiety wysłanej do wszystkich uczestników sierpniowej rywalizacji.

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2016 odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia. Zapisy ruszą jeszcze w tym roku, 1 grudnia. Przed rokiem limit 2000 zawodników na dystans główny został wyczerpany w niespełna 79 godzin. To trzeci wynik w Europie!

 

 

————————————–

Źródło i foto: www.gdyniasport.pl

 

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *