W kategorii Seniorek zwyciężyła Natalia Kozioł (SGA GDYNIA), która niedawno uznana została Sportsmenką Roku 2017. Najlepsza była również w układzie z obręczą, maczugami i wstążką, a w układzie z piłką wywalczyła brązowy medal. Potwierdziła, że prestiżowe wyróżnienie dostało się w godne ręce.

Natalia Wiśniewska (UKS JANTAR GDYNIA) uplasowała się na czwartej pozycji w wieloboju oraz zdobyła trzy medale w poszczególnych przyborach: dwa brązowe w układzie z obręczą i maczugami oraz srebrny medal w układzie z piłką

Julia Wiśniewska (UKS JANTAR GDYNIA) zajęła 8. miejsce w wieloboju oraz szóste miejsce w układzie z obręczą i piłką.

W wieloboju juniorek triumfowała Kornelia Pacholec (SGA GDYNIA), tuż za podium uplasowała się Adrianna Budnik (UKS JANTAR GDYNIA). Pozostałe pozycje gdyńskich zawodniczek to:

7. miejsce Laura Zakreta (SGA GDYNIA)
14. miejsce Victoria Kozłowska (UKS JANTAR GDYNIA)
23. miejsce Wiktoria Wójtowicz (UKS JANTAR GDYNIA)
36. miejsce Julia Piechocka (UKS JANTAR GDYNIA)