GKS Wybrzeże to historia wielu różnych sekcji; wielu różnych zawodników wpływało na losy klubu, a Wasze sympatie też kształtowały się różnie. Lecz jedno przez te wszystkie lata się nie zmieniło – zawsze, w chwilach dobrych i złych, czerwono-biało-niebieski świat tworzyliście Wy – kibice!

Dziś prosimy Was o wyciągnięcie do klubu ręki i finansowe wsparcie, w zamian oferując wyjątkowe miejsce na muralu poświęconym klubowi!

Niewidzialny wróg zaatakował w styczniu nasz świat. Nasze sprawy prywatne i zawodowe zostały wywrócone do góry nogami. Kiedy szykowaliśmy się do sezonu, w którym chcieliśmy zmyć niepowodzenia ostatnich lat, sezonu, w którym chcieliśmy walczyć o awans do PGE Ekstraligi, świat się zatrzymał. Dziś powoli ruszamy od nowa. Dzień po dniu rzeczywistość coraz bardziej przypomina tę sprzed zaledwie trzech miesięcy. Dziś podejmujemy próbę wzięcia udziału w rozgrywkach, mimo że będziemy zapewne pozbawieni Waszego wsparcia na trybunach, a co za tym idzie – znacznej części dochodów.

Jazda bez Was będzie trudna. Zwycięstwa, z których nikt na trybunach nie będzie się cieszył, nie będą dawały radości. Jednak chcemy podjąć próbę startu. Robimy to, by klub przetrwał, by wykonać kolejny krok ku normalności, by po miesiącach obrony przed wrogiem zrobić krok naprzód, by zaatakować go promykiem normalności, tak potrzebnej nam wszystkim. Jednakże, tak jak wspomnieliśmy, nie jesteśmy w stanie pójść dalej bez Waszego wsparcia. Wyciągaliście rękę do klubu w czasie wielkich kłopotów, po spadkach z ligi, po porażkach. Wierzymy, że dziś zrobicie to jeszcze raz i pomożecie klubowi utrzymać się na powierzchni. Nie ulega żadnej wątpliwości, że niezależnie od tego, co by mówili działacze czy zawodnicy, niezależnie od tego, kto podpisuje się pod sukcesami, czy powoduje porażki, niezależnie od wszystkiego, #WybrzeżeToWy!

Wesprzeć akcję możecie tutaj: https://zrzutka.pl/z/wybrzezetowy

Dla tych kibiców, którzy wpłacą środki mamy wyjątkowe upominki. Każda osoba która wpłaci 30 złotych otrzyma możliwość umieszczenia swojego imienia, nazwiska lub ksywki na specjalnym muralu, który powstanie w tunelu prowadzącym na stadion! Grafika powstanie naprzeciwko obecnie istniejącej upamiętniającej najwybitniejszych zawodników w historii klubu! Takiej okazji zmaterializowania słów #WybrzeżeToWy! jeszcze nie było!

Kolejną niespodzianką przygotowaną dla darczyńców jest wyjątkowa talia kart z wizerunkami 52 najważniejszych zawodników w historii klubu. Takiej talii nie kupicie nigdzie indziej. Karty otrzyma każdy kto wpłaci na konto zbiórki 50 złotych!

Ostatnia z niespodzianek to wyjątkowa koszulka na której froncie znajduje się napis GKS Wybrzeże składający się z imion i nazwisk 244 zawodników, którzy reprezentowali klub w czasie jego istnienia. Znajdziecie tam żużlowców, którzy przygodę skończyli tuż po zdaniu licencji oraz medalistów Mistrzostw Świata. Plecy zdobią daty, w których drużyna zdobywała medali Mistrzostw Polski. To upominek dla darczyńców, którzy wpłacą 80 złotych!

Oczywiście można również zasilać zbiórkę innymi, zarówno większymi, jak i mniejszymi kwotami! Zachęcamy do udziału!

 

 

—————————————————-

Źródło: wybrzezegdansk.pl

By kkorpas

One thought on “Wesprzyj Żużlowców Wybrzeża!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *