Na własnym torze z Unią Tarnów zainaugurują 11 lipca br. nowy sezon eWinner 1. Ligi żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Ostatnim zaś goszczonym w Gdańsku w rundzie zasadniczej zespołem będzie na początku października Speedway Lokomotiv Daugavpils.

Terminarz Ligowy

Część zasadnicza:

1 runda: sobota 11 lipca / niedziela 12 lipca
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów ŻSSA
e-Winner Apator Toruń  – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
KŻ Orzeł Łódź – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

2 runda: sobota 18 lipca / niedziela 19 lipca
Speedway Lokomotiv Daugavpils – 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Unia Tarnów ŻSSA  – e-Winner Apator Toruń
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź

3 runda: sobota 25 lipca / niedziela 26 lipca
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Unia Tarnów ŻSSA – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
e-Winner Apator Toruń – KŻ Orzeł Łódź

4 runda:  sobota 1 sierpnia /niedziela 2 sierpnia
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils – e-Winner Apator Toruń
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Unia Tarnów ŻSSA
KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

5 runda: poniedziałek 3 sierpnia / czwartek 6 sierpnia
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
e-Winner Apator Toruń  – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Unia Tarnów ŻSSA  – Speedway Lokomotiv Daugavpils

6 runda: sobota 8 sierpnia / niedziela 9 sierpnia
e-Winner Apator Toruń – 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów ŻSSA
KŻ Orzeł Łódź – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

7 runda: sobota 15 sierpnia / niedziela 16 sierpnia
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – e-Winner Apator Toruń
Unia Tarnów ŻSSA – Orzeł Łódź

8 runda: sobota 22 sierpnia / niedziela 23 sierpnia
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
e-Winner Apator Toruń – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź – Unia Tarnów ŻSSA

9 runda: sobota 29 sierpnia / niedziela 30 sierpnia
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – e-Winner Apator Toruń –
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Unia Tarnów ŻSSA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź

10 runda: sobota 5 września / niedziela 6 września
KŻ Orzeł Łódź – 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – e-Winner Apator Toruń
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów ŻSSA

11 runda: sobota 12 września / niedziela 13 września
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
e-Winner Apator Toruń – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Unia Tarnów ŻSSA – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź

12 runda:   sobota 18 września / niedziela 19 września
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów ŻSSA
KŻ Orzeł Łódź – e-Winner Apator Toruń

13 runda: sobota 26 września / niedziela 27 września
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway Lokomotiv Daugavpils
e-Winner Apator Toruń – Unia Tarnów ŻSSA
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

14 runda: sobota 3 października / niedziela 4 października
Unia Tarnów ŻSSA – 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno  – e-Winner Apator Toruń
Speedway Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp

Część finałowa:

1 runda finałowa: piątek 9 października
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

2 runda finałowa: sobota 10 października
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

3 runda finałowa: piątek 16 października
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

4 runda finałowa: niedziela 18 października, poniedziałek 19 października
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

 

 

—————————————————

Źródło i foto: wybrzezegdansk.pl

By kkorpas

6 thoughts on “Na początek „Jaskółki”! Znamy terminarz spotkań eWinner 1. Ligi żużlowej”
  1. Быстромонтируемые здания – это новейшие системы, которые различаются повышенной быстротой строительства и гибкостью. Они представляют собой постройки, состоящие из заранее созданных деталей либо компонентов, которые имеют возможность быть быстро смонтированы на районе застройки.
    Быстровозводимые здания из металлоконструкций стоимость обладают гибкостью и адаптируемостью, что разрешает легко менять и адаптировать их в соответствии с потребностями покупателя. Это экономически результативное и экологически долговечное решение, которое в последние годы получило маштабное распространение.

  2. … [Trackback]

    […] Find More on on that Topic: sportowagdynia.eu/index.php/2020/06/18/na-poczatek-jaskolki-znamy-terminarz-spotkan-ewinner-1-ligi-zuzlowej/ […]

  3. … [Trackback]

    […] Information on that Topic: sportowagdynia.eu/index.php/2020/06/18/na-poczatek-jaskolki-znamy-terminarz-spotkan-ewinner-1-ligi-zuzlowej/ […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *