– Wraz ze zmianą w strukturach właścicielskich, rozpoczął się nowy, żółto-niebieski rozdział. Wierzę, że obfity w sukcesy. Równocześnie mam nadzieję, że z każdym kolejnym sezonem Arka będzie rozwijać się na wielu płaszczyznach. Trzymam kciuki za utrzymanie Ekstraklasy w Gdyni i czekam na chwilę, gdy ponownie spotkamy się na stadionie – mówi Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni.

Każdy mieszkaniec Miasta z morza i marzeń wie, że Arka to Gdynia, a Gdynia to Arka. Sport jest jednym z kluczowych czynników współtworzących wizerunek Gdyni, a sportowe wizytówki Miasta to: bogaty kalendarz imprez, różnorodna oferta zajęć dla mieszkańców i nowoczesna infrastruktura.

Właściciel większościowy  Michał Kołakowski po podpisaniu umowy powiedział:

– Z wielką radością przyjmuję potwierdzenie powrotu Miasta jako strategicznego partnera Arki. Jako Klub, będziemy dążyć do tego, aby Gdynia była reprezentowana w godny sposób. Rozwój Klubu jest dla nas bardzo ważny, a pomoc Miasta jest nieoceniona, szczególnie w tym trudnym zarówno finansowo, jak i sportowo momencie. 

Arka rozgrywa mecze na jednym z najnowocześniejszych obiektów piłkarskich w Polsce. Stadion Miejski jest bezpieczny i przyjazny kibicom – posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Do najlepszych w kraju należy również wymieniona w ubiegłym roku murawa.

Władze Gdyni – z prezydentem Wojciechem Szczurkiem na czele – oraz Gdyńskie Centrum Sportu, nieustannie dokładają starań, by kompleks gdyńskiego Forum Sportu gwarantował naszej drużynie komfortowe warunki treningów.

Niezwykle zadowoleni są również mieszkańcy Gdyni. Kolejne sondaże udowadniają, że gdynianie należą do najszczęśliwszych ludzi w kraju. To dzięki fantastycznym warunkom do życia i znakomitym perspektywom rozwoju.

Arka to „Klub marzeń Miasta z morza”. Hasło to pokazuje, jak nierozerwalne są związki pomiędzy Miastem i Klubem. Jesteśmy dumni, że reprezentujemy tak wspaniałe Miasto!

 

 

——————————————

Źródło i foto: arka.gdynia.pl

By kkorpas

2 thoughts on “Miasto Gdynia ponownie strategicznym partnerem Arki!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *