Mecz siatkówki o mistrzostwo PLUS Ligi mężczyzn: Trefl Gdańsk – Aluron Virtu CMC Zawiercie 

W związku z decyzją władz państwowych oraz samorządowych dotyczących organizacji imprez masowych, jutrzejszy mecz Trefla Gdańsk z Aluronem Virtu CMC Zawiercie odbędzie się w ERGO ARENIE przy zamkniętych trybunach, bez udziału publiczności. Transmisja spotkania w Polsacie Sport.

Wszystkie osoby, które już nabyły bilety na mecz, mogą je zwrócić przy użyciu formularza zwrotu biletu. Wypełniony dokument należy odesłać na adres e-mail: biuro@ticketsoft.pl. Dokładna instrukcja krok po kroku znajduje się niżej. Obostrzenie zakazu udziału publiczności w meczu dotyczy również kibiców posiadających całosezonowe karnety oraz zorganizowanych grup kibicowskich. Karnetowiczów o ewentualnej rekompensacie poinformujemy w późniejszym terminie. Prosimy o zrozumienie tej wyjątkowej sytuacji. 

Środowy mecz będzie obsługiwany przez minimalną liczbę osób, która jest niezbędna do zorganizowania rywalizacji. Spotkanie na żywo będą mogli obserwować z trybuny prasowej przedstawiciele mediów. Obowiązują akredytacje całosezonowe oraz jednorazowe. Apelujemy jednak do Państwa o roztropność i pojawienie się w hali tylko w przypadku braku przeciwwskazań zdrowotnych.

Procedura zwrotu biletów zakupionych online:

Procedura zwrotu Biletów zakupionych za pośrednictwem Systemu trefl.ticketsoft.pl dokonywana jest według następujących zasad:

1.       W celu dokonania zwrotu biletu należy pobrać i wypełnić formularza zwrotu biletu oraz wysłać go na adres biuro@ticketsoft.pl do piątku 13 marca do godz. 18. Ważne, by w formularzu napisać numer konta, na które ma być dokonany zwrot środków.

2.       Poprawnie wypełniony i zweryfikowany przez pracownika Klubu formularz będzie podstawą do zwrotu równowartości zakupionego Biletu pomniejszonego o opłatę manipulacyjną w wysokości 10% wartości brutto biletu.

3.       Zwrotowi nie podlega opłata manipulacyjna uiszczona na etapie zakupu Biletu.

4.       Zwrot pieniędzy za zakupiony Bilet będzie zrealizowany w ciągu 14 dni od daty wysłania maila z formularzem na numer konta podany w formularzu.

5.       Procedura zwrotu, o której mowa w ust. 1, nie dotyczy Karnetów. 

Procedura zwrotu biletów zakupionych stacjonarnie:

Bilety zakupione stacjonarnie w kasie nr 2 w ERGO ARENIE (bilety na miejsca w sektorze 104, rząd 7, miejsca 1-3) prosimy zwracać w tej właśnie kasie za okazaniem biletu oraz paragonu (dziś i w środę 11 marca kasa jest otwarta w godz. 10 – 17), podobnie z biletem zakupionymi w Stowarzyszeniu Turystycznym Sopot (bilet do sektora nr 103, rząd 1, miejsce nr 16) – prosimy go zwrócić za okazaniem biletu i paragonu w Stowarzyszeniu. Osoby, które kupiły bilety w kasie klubowej nr 4 w ERGO ARENIE (sektor 117, rząd 10, miejsca 6 i 7), prosimy o kontakt z Justyną Gdowską, tel. 882 090 199, e-mail: j.gdowska@treflgdansk.pl. Pieniądze zostaną zwrócone w siedzibie klubu w ERGO ARENIE.

Środowy mecz z Aluronem Virtu CMC Zawiercie będzie transmitowany w telewizji Polsat Sport.

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *