Mecz siatkówki mężczyzn o mistrzostwo PLUS Ligi : Trefl Gdańsk – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Niedziela 8 grudnia oznacza hitowe starcie w ERGO ARENIE! O godz. 12:30 „gdańskie lwy” podejmą Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle, której barw bronią m.in. reprezentanci Polski Paweł Zatorski, czy Aleksander Śliwka. Szkoleniowcem kędzierzynian jest z koli legendarny Nikola Grbić! Zapowiadają się wielkie emocje, a do tego mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, związanych z serialem animowanym „Rodzina Treflików”! Serdecznie zapraszamy o tej nietypowej jak na siatkówkę godzinie (podyktowana jest wylotem ZAKSY na mecz Ligi Mistrzów) do kibicowania gdańszczanom z trybun.

Z uwagi na nietypową jak na siatkówkę godzinę rozpoczęcia spotkania – 12:30 – „gdańskie lwy” przygotowały na to wydarzenie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych! Zdecydowanie polecamy wybranie się całą rodziną na mecz jako świetny sposób na spędzenie najbliższej niedzieli!

Nietypowa godzina rozpoczęcia niedzielnego starcia – 12:30 – podyktowana jest wylotem siatkarzy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle na mecz Ligi Mistrzów. By zaoszczędzić podróży autokarem, podopieczni trenera Nikoli Grbicia na spotkanie w europejskich pucharach udadzą się prosto z gdańskiego Portu Lotniczego. Niedzielne spotkanie oznacza wielkie emocje sportowe – gdańszczanie do starcia z mistrzem Polski podchodzą po serii czterech zwycięstw, z kolei ZAKSA do tej pory ma na swoim koncie tylko jedną przegraną. Wspaniałego widowiska na parkiecie w rodzinną niedzielę dopełni masa atrakcji, która pojawi się obok boiska.

Podczas niedzielnego meczu o atrakcje dla najmłodszych zadba m.in. „Rodzina Treflików”. W ERGO ARENIE pojawi się nie tylko główny bohater serialu animowanego – Treflik – ale także Wujcio. Maskotki w jednej z przerw poprowadzą zumbę dla dzieci, a także będą mieć dla najmłodszych puzzlowe niespodzianki. Oczywiście obok boiska stanie też kącik zabaw Trefla, gdzie pociechy mogą spędzać mecz pod okiem wykwalifikowanego animatora.

Z kolei Partner klubu – firma Merkus, która zajmuje się ratownictwem medycznym, a także organizacją pikników, szkoleń z pierwszej pomocy i imprez integracyjnych – zaprosi najmłodszych do zwiedzania karetek, w ambulansach przy pomocy manekinów ratownicy nauczą dzieci, w jaki sposób udzielać pierwszej pomocy i co robić, gdy jesteśmy świadkami lub uczestnikami wypadku, a także by świetnie się tam bawił każdy chętny, stanie tam dmuchany basen z piłeczkami.

Tak jak podczas niemal każdego meczu na płycie ERGO ARENY stanie też dmuchaniec Stadionu Energa Gdańsk, na którym zapraszamy do szaleństw, a także boisko do minisiatkówki od Sportpoland.com, gdzie młodzi kibice, patrząc na plusligowe spotkanie na parkiecie, mogą spróbować swoich sił w zmaganiach sportowych.

Podczas niedzielnego meczu będzie można też zrobić wiele dobrego. Przy wejściu A1 na kibiców czekać będzie stoisko DKMS, na którym będzie można się zarejestrować w bazie potencjalnych dawców szpiku. Zarejestrować może się każda ogólnie zdrowa osoba, między 18 a 55 rokiem życia, a w przypadku odnalezienia bliźniaka genetycznego, nasz szpik kostny może uratować komuś życie. Z kolei obok klubowego sklepiku będzie można nabyć kalendarz charytatywny „Sportowcy Dzieciom” dla gdańskiej Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. W sesji do kalendarza udział wziął trener Michał Winiarski, pozując do zdjęcia na grudzień razem z małą Asią, która wygrała walkę z rakiem. Podczas meczu w ERGO ARENIE obecni także będą wolontariusze Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, którzy będą kwestować na rzecz podopiecznych.

 

Początek niedzielnego meczu o godz. 12:30. Bilety są dostępne w cenach od 15 do 40 zł na www.gdanskielwy.pl , a także w kasach w ERGO ARENIE. Klubowa kasa nr 4 otwarta będzie w sobotę od godz. 16 do 19 oraz w dniu meczu – w niedzielę – od godz. 9 do 12:30.

 

Zapraszamy!!!

By kkorpas

5 thoughts on “Z Mistrzem Polski w ERGO Arenie!!!”
  1. … [Trackback]

    […] Find More to that Topic: sportowagdynia.eu/index.php/2019/12/06/z-mistrzem-polski-w-ergo-arenie/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Here you can find 61223 more Info to that Topic: sportowagdynia.eu/index.php/2019/12/06/z-mistrzem-polski-w-ergo-arenie/ […]

  3. … [Trackback]

    […] Here you will find 99325 additional Info on that Topic: sportowagdynia.eu/index.php/2019/12/06/z-mistrzem-polski-w-ergo-arenie/ […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *