Niedziela z Arką. Obchody 90-lecia klubu i Spotkanie Międzypokoleniowe 

W najbliższą niedzielę rozpoczynamy obchody związane z 90-leciem Arki Gdynia. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców Gdyńskiej Arki zapraszamy wszystkich fanów żółto-niebieskich! Odbędzie się przedsezonowa prezentacja piłkarzy Arki na Górce przy Ejsmonda w ramach VIII Spotkania Międzypokoleniowego, „Bieg Arkowca” oraz jubileuszowy festyn na Skwerze Arki Gdynia. Zaczynamy od 18.00!!!

PLAN IMPREZY

16:00 – zaczynamy na Skwerze Arki Gdynia.

 

BIEG

18:00 – start „Biegu Arkowca” współorganizowanego przez Gdyńskie Centrum Sportu. 

„Bieg Arkowca” prowadzić będzie trasą, liczącą symboliczne 1929 metrów. Biegacze wystartują spod popularnych „rybek” na początku Bulwaru Nadmorskiego (od strony plaży Śródmieście), natomiast finiszować będą przy ulicy Ejsmonda, w pobliżu legendarnej „Górki”. 

Na zwycięzców w kategorii kobiet i mężczyzn czekać będą wspaniałe puchary!

 

SPOTKANIE i PREZENTACJA

19:29 – rozpocznie się VIII Spotkanie Międzypokoleniowe – tradycyjna prezentacja na „Górce” – bezpośrednio po prezentacji przejście ponownie na Skwer Arki Gdynia. Tutaj szansa na zdobycie podpisów i możliwość zdobycia zdjęcia z obecnymi zawodnikami.

 

SKWER ARKI GDYNIA

20:00 – początek głównej części pikniku na Skwerze Arki Gdynia (grill, foodtracki, muzyka, zimne napoje.

 

Będą rozmowy i prezentacje byłych zawodników Arki, a także liczne konkursy, które poprowadzi w swoim stylu Turbokozak z Canal +, czyli Bartosz Ignacik.

 

Zapraszamy!!!

By kkorpas

One thought on “Inauguracja obchodów 90-lecia Arki Gdynia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *