Trening przygotowujący do Runmageddonu

Za niespełna 3 tygodnie każdy marzący o ekstremalnej przygodzie mieszkaniec Trójmiasta będzie mógł wziąć udział w Runmageddonie Gdynia. Decyzję o starcie warto podjąć jak najszybciej i zacząć już przygotowania do tego, najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami. Idealna okazja do rozpoczęcia budowania formy przed Runmageddonem nadarzy się już w sobotę 25 maja br. w Galerii Klif w Gdyni. Tego dnia, o godzinie 15:00 rozpocznie się trening przygotowujący do pokonywania ekstremalnych tras najeżonych przeszkodami. Jego uczestnicy zmierzą się z wyzwaniami przygotowanymi przez ekipę Wild Team i Calypso Fitness Gdynia, które będą tylko przedsmakiem tego, co spotka ich na czerwcowym Runmageddonie. Trening rozpocznie się w klubie fitness – rozgrzewką prawdziwego Runmageddończyka. Następnie poprowadzony będzie schodami na górny parking galerii, z którego rozpościerać się będzie widok na teren Parku Kolibki, gdzie odbędzie się czerwcowy Runmageddon. Uczestnicy, poznają ćwiczenia wzmacniające kondycję i poprawiające koordynację, co przyda im się podczas ekstremalnego wyzwania.

Trening w Galerii Klif w Gdyni będzie świetnym przygotowaniem dla tych, którzy marzą o starcie w Runmageddonie, ale jeszcze się wahają. Będzie też dobrą okazją na wspólne ćwiczenia dla osób, które powiedziały już „Tak” ekstremalnemu biegowi i w dniach 8-9 czerwca br. ruszą na jego trasy. 

Więcej informacji o niecodziennym treningu w Galerii Klif znaleźć można TUTAJ 

Uwaga: Spotykamy się przy recepcji klubu Calypso na 20 min. przed treningiem.

 

Podczas treningu odbędzie się challenge, w którym najlepsza kobieta i najlepszy mężczyzna zgarną 20% zniżki na zakup pakietu startowego na dowolną formułę Runmageddonu Gdynia.

Dodatkowo każdy uczestnik treningu otrzyma e-mailem voucher o wartości 20 zł, ważny 3 dni od treningu, do wykorzystania na zakup pakietu startowego na dowolną formułę Runmageddonu Gdynia! 

Partnerem treningu jest Samsung!

 

Wstęp: 20 PLN

Limit: 35 osób w serii

Zapraszamy!!!

By kkorpas

18 thoughts on “Trening do Runmageddonu!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *