Mecz pożegnalny na zakończenie sezonu siatkówki: Trefl Gdańsk – kibice

Za „gdańskimi lwami” i „lwimi kibicami” miesiące pełne wielkich emocji zarówno podczas meczów PlusLigi, jak i Ligi Mistrzów. Trefl Gdańsk serdecznie zaprasza wszystkich fanów do wspólnej zabawy podczas tradycyjnego wspólnego meczu z kibicami na zakończenie sezonu. Spotkanie odbędzie się w czwartek 11 kwietnia o godz. 18:00 w sali treningowej ERGO ARENY. Będzie to świetna okazja, by wspólnie podsumować rozgrywki, a także podziękować żółto-czarnym fanom za wsparcie przez cały sezon.

Głównym punktem spotkania będzie mecz, w którym naprzeciw siebie staną dwa zespoły, a w każdym z nich zameldują się zarówno kibice, jak i siatkarze. Pierwszym sędzią tego starcia będzie Andrea Anastasi, który świetnie w tej roli sprawdził się już rok, dwa i trzy lata temu, a pomagać mu będą pozostali członkowie sztabu szkoleniowego. Jak zawsze świetna zabawa i mnóstwo śmiechu gwarantowane!

Kibice, którzy zagrają razem z zawodnikami zostali wybrani na fanpage’u klubu w portalu Facebook, a wszystkich pozostałych serdecznie zapraszamy na trybuny do dopingowania drużyn! Czwartkowe spotkanie będzie też oczywiście okazją do wspólnych zdjęć, zebrania pamiątkowych autografów, a także rozmów z zawodnikami i sztabem.

Wstęp jest oczywiście darmowy, a do ERGO ARENY zapraszamy wejściem C1.

Andrea Anastasi – trener Trefla Gdańsk od sezonu 2014/2015 – w przyszłych rozgrywkach nie poprowadzi „gdańskich lwów”. Ostatnią okazją do spotkania z trenerem Anastasim w barwach Trefla będzie czwartkowy mecz z kibicami.

Trener Andrea Anastasi drużynę Trefla Gdańsk objął przed sezonem 2014/2015 i jak do tej pory to właśnie z gdańskim klubem szkoleniowiec był najdłużej związany w swojej karierze – przez pięć sezonów z rzędu. Gdańszczanie pod wodzą Włocha zdobyli wicemistrzostwo Polski (2015), brązowy medal PlusLigi (2018), dwa Puchary Polski (2015, 2018), Superpuchar Polski (2015), awansowali do TOP 12 Ligi Mistrzów w 2016 roku, a także ćwierćfinału europejskich zmagań w 2019 roku. Trener Anastasi wielokrotnie był także nagradzany na rozmaitych galach, a w październiku 2018 r. otrzymał od władz Miasta medal za wybitne zasługi dla gdańskiego  sportu.

– Bardzo dziękujemy Andrei za wszystko, co osiągnął z naszym klubem. To pod jego wodzą karty historii gdańskiej siatkówki zaczęły się wypełniać pucharami i medalami. Wspólnie stworzyliśmy nowe oblicze Trefla Gdańsk, który przez te pięć sezonów stał się ważną marką na siatkarskiej mapie Polski – mówi Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańska. – Pamiętajmy też, ilu zawodników rozwinęło się w Gdańsku pod wodzą Andrei – chociażby Damian Schulz, Artur Szalpuk, a w zakończonym przed chwilą sezonie Maciej Muzaj, czy Marcin Janusz. Za to wszystko jesteśmy wdzięczni trenerowi i na pewno będziemy dalej podążać w tych kierunkach rozwoju, które razem wypracowaliśmy. Oczywiście trzymamy kciuki za dalsze sukcesy trenerskie Andrei, a w Gdańsku zawsze będziemy go witać jak w domu – dodaje prezes Gadomski.

Ostatnią okazją do spotkania z trenerem Anastasim w barwach Trefla będzie czwartkowy mecz z kibicami, który rozpocznie się o godz. 18:00 w sali treningowej ERGO Areny. Zgłoszenia kibiców, którzy staną ramię w ramię z „gdańskimi lwami” na boisku już się zakończyły, ale wszystkich fanów zapraszamy na trybuny. Będzie to też świetna okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć, zebrania autografów, czy posezonowych rozmów. Całość zakończy się około godz. 19:30.

 

Zapraszamy!!!

By kkorpas

One thought on “Razem podziękujmy Andrei i siatkarzom!!!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *