Trening punktowany: Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speed Car Motor Lublin

W sobotę i w niedzielę zawodnicy Zdunek Wybrzeże Gdańsk sprawdzą swoją formę w konfrontacji z przeciwnikami z innych drużyn. W sobotę o 15:00 w Pile podopieczni Mirosława Berlińskiego zmierzą się z drugoligową Euro Finannce Polonią, natomiast w niedzielę o 14:30 na stadionie przy ulicy Zawodników 1 gdańszczanie podejmą Speed Car Motor Lublin.

Inauguracja sezonu żużlowego już za 9 dni, nic więc dziwnego, że drużyny zaczynają mierzyć się ze sobą w treningach punktowanych. W dotychczasowych starciach ROW Rybnik podzielił się wygranymi z Kolejarzem Opole, Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski uległa Get Well Toruń oraz dwukrotnie Betard Sparcie Wrocław, natomiast Fogo Unia Leszno okazał się lepsza w dwóch pojedynkach ze Stelmet Falubazem Zielona Góra.

W sobotę i niedzielę do grona mierzących się z rywalami drużyn dołączy Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Najpierw gdańszczanie udadzą się do Piły, natomiast następnie podejmą Speed Car Motor Lublin. Trener Berliński podał dziś składy naszej drużyny na oba spotkania. Do obu pojedynków gdańszczanie podejdą osłabieni brakiem kontuzjowanego Jacoba Thorssella. Poza nim w Pile zabraknie Mikkela Becha, natomiast przeciwko lublinianom nie wystąpią Krystian Pieszczek oraz Karol Żupiński. Duńczyk w sobotę wystąpi w Częstochowie w turnieju indywidualnym, natomiast wychowankowie naszego klubu pojadą w meczu Północ-Południe w Łodzi.

Poniżej podajemy składy na trening punktowany w Gdańsku.

Speed Car Motor Lublin
1. Grigorij Laguta
2. Paweł Miesiąc
3. Mikkel Michelsen
4. Dawid Lampart
5. Andreas Jonsson
6. Wiktor Lampart
7. Maciej Kuromonow
8. Robert Lambert

Zdunek Wybrzeże Gdańsk
9. Joel Kling
10. Jonas Seifert-Salk
11. Adrian Cyfer
12. Mikkel Bech
13. Kacper Gomólski
14. Dominik Majchrzak
15. Denis Zieliński
16. Bradley Wilson-Dean

 

Bilety (dla właścicieli karnetów bezpłatnie)

Zapraszamy!!!

By kkorpas

4 thoughts on “Trening punktowany Zdunek Wybrzeża!”
 1. Wow, awesome weblog layout! How lengthy have
  you been running a blog for? you make running
  a blog look easy. The overall look of your site is magnificent, let
  alone the content material! You can see similar here e-commerce

 2. Hey! Do you know if they make any plugins to assist with Search
  Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for
  some targeted keywords but I’m not seeing very good results.

  If you know of any please share. Many thanks! You can read
  similar blog here: Sklep internetowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *