Mecz siatkówki o mistrzostwo PLUS Ligi: Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel Jastrzębie Zdrój

W wolną od handlu niedzielę podczas ferii – 17 lutego o godzinie 14:45 – siatkarze @TreflaGdansk podejmą w @ERGOARENIA – @KlubJW. Podczas tego meczu przestrzeń wokół boiska zamieni się w wielką strefę rozrywki dla dzieci! Serdecznie zapraszamy do rodzinnej zabawy w atmosferze gorących, siatkarskich emocji! 

Dwa dmuchańce, trampolina, koło fortuny z atrakcyjnymi nagrodami, malowanie buziek i powiększony kącik zabaw Trefla – między innymi takie atrakcje czekają na wszystkich, którzy w niedzielę zameldują się w ERGO ARENIE podczas starcia Trefla Gdańsk z Jastrzębskim Węglem! Pierwszy gwizdek spotkania o godz. 14:45, więc wybranie się na mecz w rodzinnym gronie to idealny plan na wolną niedzielę podczas ferii!

Mecz Trefla Gdańsk z Jastrzębskim Węglem oznacza wielkie, siatkarskie emocje. Przypomnijmy, że to właśnie z tym rywalem „gdańskie lwy” walczyły w ubiegłym sezonie o wejście do półfinału PlusLigi, wygrywając w tie-breaku na przewagi. W obecnych rozgrywkach Jastrzębski Węgiel plasuje się w ścisłej czołówce tabeli, więc na pewno przyjedzie do Gdańska z bardzo ambitnymi planami, ale gdańszczanie mają za sobą serię czterech zwycięstw z rzędu, a gra drużyny trenera Andrei Anastasiego z meczu na mecz może coraz bardziej cieszyć trójmiejską publiczność. Niedzielny mecz to jednak nie tylko wielkie emocje, ale też wielkie atrakcje! Po raz pierwszy w tym sezonie cała przestrzeń wokół boiska w ERGO ARENIE zamieni się w strefę rozrywki dla dzieci!

Najmłodsi i trochę starci podczas niedzielnego spotkania będą mogli szaleć na dmuchańcach Stadionu Energa Gdańsk i Nautilus Gdańsk, trampolinie JumpCity, czy zagrać o atrakcyjne nagrody w kole fortuny kina Helios. Obok powiększonego kącika zabaw Trefla pojawi się także stanowisko Portu Gdańsk, gdzie w grze planszowej będzie można sprawdzić swoje siły w organizacji pracy Portu. Tuż obok wszyscy mali kibice będą mogli z kolei przemienić się w swoje ulubione postaci przy pomocy malowania buziek. W jednej z przerw meczu odbędzie się konkurs, w którym za celną zagrywkę w punkt do wygrania jest wyjazd w Alpy od LOCO Travel, a czas umilać będzie także niezwykle utalentowany i elektryzujący Zespół Tańca Nowoczesnego RYTM z Kościerzyny.  

Oczywiście świetną zabawą jest też samo wspólne kibicowanie – jedna z najpiękniejszych dyscyplin sportu, jaką jest siatkówka, słynie bowiem z kulturalnego dopingu i rodzinnej atmosfery na trybunach. Na meczach Trefla Gdańsk rodzice z dziećmi mogą zajmować miejsca w specjalnym sektorze rodzinnym, który gwarantuje także bliskość klubowych maskotek oraz doskonały widok zarówno na strefę rozrywki, jak i pole gry. Jeśli dzieci wybiorą więc chwilę zabawy, a nie śledzenie rozgrywek siatkarskich, rodzice mogą bez problemu jednocześnie podglądać swoje pociechy, jak i obserwować przebieg starcia.

Sektor rodzinny, z którego mogą kibicować całe rodziny przeznaczony jest dla dzieci do 13. roku życia, starszej młodzieży oraz ich opiekunów. Wszystkie miejsca, z których dopingują najmłodsi i ich rodzice, znajdują się w sektorach 117 i 122 na najniższej kondygnacji trybun – dzięki temu bez problemu można dotrzeć do nich z dziecięcymi wózkami. W ERGO ARENIE znajduje się też specjalny pokój dla matek karmiących, więc kibice żółto-czarnych mogą być obecni na meczach od pierwszych miesięcy życia.

Bilety znajdziecie na www.gdanskielwy.pl.

Wejściówki do sektora rodzinnego dla dzieci do 13. roku życia kosztują na niedzielny mecz 5 zł. Starsza młodzież – uczniowie i studenci do 26. roku życia – kibicują w nim za 15 zł. Taka cena przysługuje również osobom powyżej 60. roku życia. Wejściówki normalne kosztują natomiast 20 zł. Z kolei dzieci do 7. roku życia, które w trakcie meczu zajmują jedno miejsce razem z opiekunem, zawsze mają darmowy wstęp na mecz, niezależnie od tego, w którym sektorze kibicują. 

Co ważne, bilety do sektora rodzinnego można kupować jedynie w kasie klubowej Trefla Gdańsk w ERGO Arenie (kasa nr 4). W sobotę 16 lutego będzie ona otwarta od godz. 12.00 do 15.00, a w dniu meczu – niedzielę 17 lutego – od godz. 11.00 do godz. 14:45. 

Równocześnie trwa sprzedaż biletów do pozostałych sektorów, wejściówki można kupować przez internet na www.gdanskielwy.pl.

 

By kkorpas

2 thoughts on “Rodzinna zabawa i siatkarskie emocje w ERGO Arenie”
  1. … [Trackback]

    […] Read More Info here on that Topic: sportowagdynia.eu/index.php/2019/02/14/rodzinna-zabawa-i-siatkarskie-emocje-w-ergo-arenie/ […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *