W przedświąteczną sobotę tradycji stało się zadość i team z Trójmiasta zwyciężył po raz dziewiąty, tym razem w Sosnowcu było 3:0 dla gdańszczan.

W meczu kończącym 13. kolejkę MKS dotrzymywał kroku wyżej notowanym gościom w pierwszym i drugim secie. Wprawdzie premierowy szybko ułożył się po myśli przyjezdnych (11:6, 14:9), ale będziński zespół za sprawą świetnej gry Lincolna Williamsa zdołał doprowadzić do zaciętej końcówki, w której obronił dwie piłki setowe, niestety przy trzeciej był już bezradny (23:25). 

W drugiej partii gdańszczanie również przeważali (10:7, 18:15), ale i tym razem nie uniknęli przestojów, oddając prowadzenie gospodarzom (20:19). Andrea Anastasi poprosił o czas, po którym jego podopieczni znów doszli do głosu, mając piłki setowe (24:22), a dzięki udanemu atakowi Rubena Schotta wykorzystali drugą z nich (25:23). 

Trzecia odsłona była wyrównana tylko do stanu 7:7, dalej na fali wnoszącej utrzymywali się już przyjezdni, którzy na pewnej swobodzie wygrali 25:19.  MVP meczu został Maciej Muzaj, który w trzysetowym meczu zdobył 20 punktów.

Galeria zdjęć z meczu, Foto: FB MKS Będzin:

 

MKS Będzin – Trefl Gdańsk 0:3 (23:25, 23:25, 19:25)

 

MKS: Ratajczak (4 pkt), Grzechnik (5), Langlois (3), Williams (20), Buchowski (8), Tichacek (2), Potera (libero) oraz T. Kowalsk, M. Kowalski  (1), Peszko (3), Faryna (2), Gregorowicz (libero)

Trener: Guido Vermeulen

Trefl: Nowakowski (5), Niemiec (9), Hebda (3), Muzaj (20), Schott (8), Kozłowski (3), Majcherski (libero) oraz Grzyb (1), Janusz, Jakubiszak (2) i Mijailović (1)

Trener: Andrea Anastasi

 

Sędziowie: Sz. Pindral, J. Makowski

 

MVP meczu: Maciej Muzaj (Trefl)

 

Widzów: 900

By kkorpas

11 thoughts on “Zgodnie z tradycją, Trefl znów lepszy od Będzina!”
  1. Ищете способ расслабиться и получить незабываемые впечатления? Мы https://t.me/intim_tmn72 предлагаем эксклюзивные встречи с привлекательными и профессиональными компаньонками. Конфиденциальность, комфорт и безопасность гарантированы. Позвольте себе наслаждение и отдых в приятной компании.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *