Mecz piłki ręcznej mężczyzn o mistrzostwo PGNiG Superligi: Arka Gdynia – NMC Górnik Zabrze

W niedzielę o godzinie 17:00 Arka Gdynia zagra kolejny ważny mecz ligowy, a jednocześnie ostatni w tym roku kalendarzowym. Nasi zawodnicy podejmą Górnika Zabrze, który aktualnie zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Mecz będzie szczególny dla najmłodszych kibiców, dla których klub przygotował mikołajkowe niespodzianki.

Zawodnicy Arki po wygranej z MKS Kalisz, nie potrafili sobie poradzić w kolejnych pojedynkach. Teraz mimo wszystko także liczą na zdobycie punktów u siebie. – Atmosfera i nastawienie przed meczem się u nas nie zmienia. Zawsze staramy się zwyciężyć. Dajemy z siebie wszystko, niezależnie od tego czy wygrywamy, remisujemy, czy przegrywamy minimalnie, bądź jedenastoma bramkami. Zespół z Zabrza jest mocny, ale to nie oznacza, że poddamy się przed rozpoczęciem meczu. Nie jesteśmy w tej lidze po to, by przegrywać. Na pewno będziemy walczyć – powiedział Dawid Nilsson, trener Arki Gdynia.

Kibiców czeka wiele atrakcji. Tradycyjnie otwarty będzie Kącik dla dzieci, w którym każde z dzieci pod opieką animatora znajdzie coś dla siebie. W gdyńskiej Arenie na kibiców czekał będzie Św. Mikołaj, a przerwie meczu odbędzie się konkurs dla dzieci z nagrodami ufundowanymi przez Firmę Aleksander Toys. Zachęcamy również starszych kibiców do przyjścia, bo i dla nich przygotowaliśmy słodki poczęstunek.

Bilety na mecz ligowy można już kupować w przedsprzedaży na
www.interticket.pl

  • Wstęp na mecz dla grup zorganizowanych młodzieży szkolnej jest BEZPŁATNY.
    Prosimy o potwierdzenie udziału grupy na adres mailowy : biuro@agreczni.pl

  • Dla posiadaczy karty DUŻEJ RODZINY :
    – bilet ulgowy dla opiekuna / rodzica na mecz
    – wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 16.

  • Z Kartą Seniora wstęp BEZPŁATNY.

 

Zapraszamy!!!

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *