Mecz siatkówki mężczyzn o mistrzostwo PLUS Ligi: Trefl Gdańsk – ONICO Warszawa

To starcie oznacza spotkanie byłych selekcjonerów reprezentacji Polski – Andrei Anastasiego i Stephane’a Antigi, a także trzech obecnych mistrzów świata – Piotra Nowakowskiego po stronie gdańszczan oraz Bartosza Kwolka i Damiana Wojtaszka wśród warszawian.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, MVP mistrzostw świata Bartosz Kurek będzie podczas piątkowego meczu Trefla Gdańsk z ONICO Warszawa w ERGO ARENIE w roli kibica, a przed spotkaniem „gdańskich lwów” ze stołeczną ekipą będzie czekał na wszystkich fanów siatkówki! Od godz. 19:50 do 20:30 przy boisku będzie można zdobyć autograf atakującego, czy zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Bilety na mecz są dostępne w cenach od 10 do 30 zł na www.gdanskielwy.pl.

Bartosz Kurek od niedzieli trenuje razem z drużyną Trefla Gdańsk na czas poszukiwania nowego klubu. Poza treningami Bartek dołącza także do akcji charytatywnych zespołu – m.in. malował razem z trenerem Anastasim i Wojciechem Grzybem bombki, które zostaną wylicytowane na rzecz podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Z kolei już w najbliższy piątek przed meczem z ONICO Warszawa, gdy zespoły będą się rozgrzewać na parkiecie, Bartek będzie czekał na wszystkich kibiców obok boiska i z chęcią rozda dziesiątki autografów. Będzie to też świetna okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć z najlepszym siatkarzem świata. Bartka będzie można spotkać przed meczem przy parkiecie od strony głównego wejścia A1 dla kibiców w godz. 19:50 – 20:30, czyli do rozpoczęcia meczu.

Bilety na piątkowy mecz są dostępne na stronie www.gdanskielwy.pl. Ich ceny rozpoczynają się już od 10 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 15 zł za bilety normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 20 i 30 zł w gwarantującej najlepszy widok na boisko strefie czerwonej.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Specjalna oferta przygotowana została dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2 zł! Z takiej samej stawki mogą skorzystać grupy szkolne. Zainteresowanych nauczycieli prosimy o kontakt z Kamilem Leśniewskim pod adresem k.lesniewski@sport.trefl.com.

Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony www.gdanskielwy.pl, a także w punktach partnerskich – kasie ERGO ARENY, Sklepie Koszykarza w GCH Manhattan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, a także salonikach prasowych sieci Kolporter. 

 

Zapraszamy!!!

By kkorpas

2 thoughts on “Bitwa mistrzów! w ERGO Arenie!!!”
  1. Keratone is 100% natural formula, non invasive, and helps remove fungal build-up in your toe, improve circulation in capillaries so you can easily and effortlessly break free from toenail fungus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *