Początek meczu należał do zawodników z Głogowa. Po sześciu minutach gry było już 0:4. Miejscowi zaczęli odrabianie strat od celnego trafienia Pawła Ćwiklińskiego. Na przerwę oba zespoły schodziły przy wyniku remisowym (11:11).

Z kolei druga część meczu to już lepsza gra podopiecznych Dawida Nillsona, jednakże gdy ci wychodzili na prowadzenie to rywale każdorazowo potrafili doprowadzić do remisu. W 44. minucie na tablicy był wynik po 17.

Końcówka meczu to jednak skuteczniejsza gra Chrobrego i w efekcie kolejna porażka gdynian, tym razem 21:25.

Arka Gdynia – Chrobry Głogów 21:25 (11:11)

Arka: Pieńczewski, Zimakowski – Da Silva 5, Ćwikliński 4, Janikowski 4, Rychlewski 4, Jamioł 3, Kamyszek 1, Czaja, Jasowicz, Lisiewicz, Przysiek, Souza, Wolski

Chrobry: Kapela, Stachera – Babicz 5, Sadowski 4, Bartczak 3, Biegaj 3, Klinger 3, Wawrzyniak 2, Krzysztofik 1, Kubała 1, Makowiejew 1, Rydz 1, Tylutki 1, Czapla, Orpik, Warmijak