Mecz siatkówki mężczyzn o mistrzostwo PLUS Ligi: Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów

Już w piątek 16 listopada wielkie siatkarskie święto w @ergoarena! @treflgdansk zmierzy się @assecoresovia.sa!

A to wszystko w towarzystwie biało czerwonych akcentów, podkreślających 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości!

Poza tym na boisku pojawią się byli zawodnicy Trefla Gdańsk – Mateusz Mika i Damian Schulz, a cały mecz rozegramy w rytm polskiej muzyki!

Starcie to będzie miało wyjątkową, niepodległościową oprawę. W hali na granicy Gdańska i Sopotu w siatkarskiej atmosferze uczczone zostanie bowiem 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Jednym z wyjątkowych elementów będą stroje sztabu szkoleniowego Trefla Gdańsk. Po raz pierwszy w historii klubu trener Andrea Anastasi wraz z całym swoim zespołem trenersko-medycznym ubrani będą bowiem w biało-czerwone koszulki polo, nawiązujące do barw narodowych. Jakie atrakcje czekają na kibiców?

Trefl Gdańsk w swojej historii zmieniał już w trakcie sezonu koszulki meczowe, czy ubiór libero – m.in. na okolicznościowy strój promujący jeden z produktów sponsora tytularnego, czy T-shirty z 1383 nazwiskami kibiców po zakończeniu akcji crowdfundingowej „doLEWamy do pełna”. Natomiast w piątek po raz pierwszy w historii Trefla Gdańsk podczas meczu w innym stroju wystąpi sztab szkoleniowy „gdańskich lwów”. Przypomnijmy, że w trwających rozgrywkach Andrea Anastasi i jego zespół trenersko-medyczny noszą czarne koszulki polo z żółtymi wstawkami. W piątek natomiast trenerzy poprowadzą drużynę w polówkach w biało-czerwonych, narodowych barwach i z żółto-czarnym „gdańskim lwem”, opatrzonym flagą.

 

 Piątkowemu starciu towarzyszyć będzie wyjątkowa, biało-czerwona atmosfera. Oczywiście w całym kraju najważniejszy moment obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości mieliśmy 11 listopada, ale podczas meczu z Asseco Resovią chcemy razem z naszymi kibicami uczcić to święto w siatkarskiej atmosferze. W ERGO ARENIE pojawi się więc sporo biało-czerwonych elementów, a poza wyjątkowymi koszulkami sztabu szkoleniowego będą to też m.in. biało-czerwona kartoniada na początku meczu, wyjście zawodników na parkiet w odświętnej oprawie, pokazy w przerwach meczu jednego z najbardziej eleganckich sportów, sięgającego tradycji szlacheckich, czyli szermierki, czy konkurs wiedzy o Niepodległej. Kibicom do gustu przypadnie też na pewno filmik, w którym z językiem polskim będą próbowali sobie poradzić Andrea Anastasi, Nikola Mijailović i Ruben Schott, czy oprawa muzyczna, w której znajdą się największe polskie przeboje – mówi Justyna Gdowska, rzecznik prasowy Trefla Gdańsk.

Produktem meczu będzie oczywiście szalik przygotowany przez Trefla Gdańsk razem z programem „Niepodległa”. Na jednej stronie ma on hashtag #gdańskielwy, a na drugiej dobrze znane logo obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Żółto-czarny lew umieszczony jest z kolei na biało-czerwonych barwach. W szalikach tych gracze Trefla Gdańsk wyszli także na prezentację przedmeczową w minioną sobotę w Jastrzębiu-Zdroju.

Bilety

Sprzedaż biletów na piątkowe starcie z Asseco Resovią trwa na stronie www.gdanskielwy.pl, a także kasach ERGO ARENY oraz punktach partnerskich – Sklepie Koszykarza w GCH Manhattan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot, Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART oraz salonikach prasowych sieci Kolporter. Klubowa kasa nr 4 w ERGO ARENIE otwarta będzie z kolei w czwartek od godz. 16 do 19 oraz w dniu meczu od godz. 14 do 18.

Ceny biletów zaczynają się już od 15 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 20 zł za bilety normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 30 i 40 zł w gwarantującej najlepszy widok na boisko strefie czerwonej.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Została przygotowana także specjalna dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 5 zł. Z takiej samej stawki mogą korzystać grupy szkolne (zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje Kamil Leśniewski – k.lesniewski@sport.trefl.com). 

 

KONKURS!!! Wygraj bilety! 

Drogi czytelniku!

Jeśli chcesz wygrać podwójne zaproszenie na ten mecz odpowiedz na pytanie:

Ile łącznie tytułów mistrzów świata posiadają siatkarze znajdujący się w składach obu zespołów?!

Odpowiedzi proszę wysyłać smsem na numer: 666145700, lub e-mailem na adres: sport@gdynia.iq.pl, do czwartku, 15 listopada, godz. 13.00

Trzy pierwsze poprawne odpowiedzi to trzy podwójne bilety na ten mecz!

 

Mecz z Asseco Resovią Rzeszów, to pierwsze starcie w tym sezonie objęte programem „Siatkarz z klasą”. Kibicując podczas tego spotkania „gdańskim lwom” z trybun hali na granicy Gdańska i Sopotu wraz z grupą ze szkoły, można bowiem zafundować swoim podopiecznym lekcję WF-u z siatkarzami Trefla Gdańsk! Zapraszamy wszystkich chętnych nauczycieli i uczniów! 

Tegoroczna, piąta edycja programu „Siatkarz z klasą”, która jest współorganizowana przez Trefla Gdańsk i ERGO ARENĘ skierowana jest do wszystkich chętnych szkół z województwa pomorskiego, tak aby ze sportową pasją, siatkarskim bakcylem i wartościami, którymi kierują się „gdańskie lwy” dotrzeć do jak najszerszego grona uczniów ze wszystkich szkół z regionu. Program został podzielony na trzy części, jednak chętni nauczyciele i ich grupy mogą dołączać do niego na każdym etapie.

Pierwszym inauguracyjnym rozdziałem piątej edycji programu „Siatkarz z klasą” było szkolenie dla nauczycieli, które poprowadził trener przygotowania fizycznego Trefla Gdańsk, Wojciech Bańbuła. W półtoragodzinnej prelekcji udział wzięło 46 nauczycieli z pomorskich szkół. Spotkanie pt. „Rozwój motoryczny dzieci w wieku szkolnym. Diagnozowanie dysfunkcji ruchowych” poświęcone było praktycznym aspektom kontroli prawidłowego i harmonijnego rozwoju dzieci pod względem motoryczno – ruchowym. Zgromadzeni nauczyciele otrzymali wiedzę z zakresu prawidłowego programowania zajęć ruchowych oraz ustalania celów i progresji na każdym z etapów sportowego zaawansowania dzieci szkolnych. Ogromnym walorem szkolenia było przedstawienie konkretnych ćwiczeń, które zgromadzeni mogli wykorzystać w swojej pracy już od pierwszego dnia. Wykwalifikowana i świadoma kadra nauczycielska ma bowiem ogromne znaczenie dla prawidłowego i zrównoważonego rozwoju od najmłodszych lat.

Przed nami kolejna część programu, czyli aktywność grup szkolnych podczas meczów „gdańskich lwów”. Jej pierwszym etapem będzie uczestnictwo zorganizowanych grup szkolnych w meczach Trefla Gdańsk, a ocenie podlegać będzie frekwencja na pięciu wybranych spotkaniach (lista poniżej, a pierwszym jest właśnie piątkowy mecz z Asseco Resovią). Po każdym z pięciu konkursowych meczów trzy najliczniejsze grupy szkolne zostaną zaproszone do ERGO ARENY na „lwią lekcję” – oprócz spotkania z zawodnikami i wspólnego treningu planowanych jest przy tej okazji dużo aktywności dodatkowych, jak np. spotkanie z dietetykiem, szkolenie z psychologiem sportu, czy zwiedzanie hali ERGO ARENA.

Ostatnią częścią projektu będzie impreza podsumowująca, która odbędzie się wiosną w ERGO ARENIE. Spotkają się podczas niej wszyscy uczestnicy V edycji „Siatkarza z klasą”, a w programie znajdą się m.in. wspólna zabawa, atrakcje dodatkowe i spotkanie z zawodnikami. Wszystko zwieńczone zostanie biciem rekordu w odbijaniu piłki.

Zgłoszenia grup na mecz 16 listopada z Asseco Resovią Rzeszów przyjmuje Kamil Leśniewski –  k.lesniewski@sport.trefl.com. Bilety dla uczniów na to spotkanie kosztują 5 zł, opiekunowie mają wstęp darmowy (1 opiekun na 14 uczniów), a dla rodziców wejściówki zostały przygotowane w specjalnej cenie 20 zł. Zapraszamy!

Harmonogram meczów*

Poniżej znajduje się harmonogram meczów objętych konkursem. Z każdego meczu na wspólną „lwią lekcję” zapraszamy trzy najliczniejsze grupy.

Piątek, 16.11.2018, godz. 18:00 Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów (BILETY – uczniowie 5 zł)

Niedziela, 16.12.2018 Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom (BILETY – uczniowie 2 zł)

Niedziela, 20.01.2019 Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów (BILETY – uczniowie 5 zł)

Niedziela, 17.02.2019 Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel (BILETY – uczniowie 5 zł)

Poniedziałek, 11.03.2019 Trefl Gdańsk – Aluron Virtu Warta Zawiercie (BILETY – uczniowie 2 zł)

 

*podane daty mogą ulec zmianom.

 

Zapraszamy!!!

By kkorpas

5 thoughts on “Biało-czerwony mecz w ERGO Arenie! Wygraj bilety!”
 1. Hi there, I found your website via Google at the
  same time as searching for a comparable topic, your web site got here
  up, it seems to be great. I’ve bookmarked it in my google bookmarks.

  Hello there, just became aware of your weblog thru Google,
  and found that it’s really informative. I am going to watch out for brussels.
  I’ll be grateful should you continue this in future.
  Many other people will be benefited out of your writing.
  Cheers!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *