Mecz piłki ręcznej o mistrzostwo PGNiG Superligi: Arka Gdynia – Energa MKS Kalisz

O dwa punkty z pewnością nie będzie łatwo. Zespół prowadzony przez Pawła Ruska to drużyna bardzo wymagająca, która od początku sezonu pokazuje, że potrafi być groźna. W składzie MKs-u znajduje się wielu doświadczonych zawodników i aby zwyciężyć, nie może zabraknąć woli walki. – Przed przerwą mimo wyników byliśmy w dobrej dyspozycji. Odetchnęliśmy, a przerwa dała nam czas na popracowanie nad pewnymi elementami. Zobaczymy jak będziemy wyglądali w sobotę. Nie próżnowaliśmy, ale czas pokaże. Wygrana z Kaliszem to nasz cel podstawowy – powiedział Dawid Nilsson.

Dodatkowe atrakcje czekają również najmłodszych kibiców. Konkurs dla dzieci w przerwie meczu z nagrodami ufundowanymi przez partnerów klubu to nieodłączny element meczów Arki. Nie zabraknie czegoś dla maluchów w trakcie boiskowych zmagań. Tradycyjnie w hali przy ul. Górskiego pod okiem animatorki przeprowadzone zostaną gry, zabawy oraz konkursy z niespodziankami w kąciku dla dzieci.

Bilety na mecz ligowy można już kupować w przedsprzedaży na www.interticket.pl

Wstęp na mecz dla grup zorganizowanych młodzieży szkolnej jest BEZPŁATNY. Prosimy o potwierdzenie udziału grupy na adres mailowy : biuro@agreczni.pl
Dla posiadaczy karty DUŻEJ RODZINY : – bilet ulgowy dla opiekuna / rodzica na mecz – wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 16.

Zapraszamy!!!

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *