Po zwycięstwie MH Automatyki nad Podhalem okazja do rewanżu nadarzyła się Szarotkom już dwa dni później, kiedy to obie drużyny zainaugurowały II rundę ligowych zmagań. Spotkanie rozgrywane w Nowym Targu miało bardzo podobny przebieg, ale tego dnia to Podhale starało się grać bardziej ofensywnie. Dużo było walki po obu stronach lodowiska, a dobry mecz rozegrali bramkarze. Już w 3 minucie idealną sytuację do otwarcia wyniku miał Szymon Marzec, ale Przemysław Odrobny wygrał pojedynek sam na sam z gdańskim napastnikiem. Podobnie jak w Gdańsku, tym razem również Podhale objęło prowadzenie. W 18 minucie do bezpańskiego krążka dopadł Krystian Dziubiński i strzałem w długi róg nie dał szans Tomaszowi Witkowskiemu. Niestety do końcowej syreny, mimo dogodnych okazji z obu stron, wliczając w to niewykorzystany karny Dziubińskiego, żaden z bramkarzy nie dał się już pokonać i wynik nie uległ zmianie.

Galeria zdjęć z meczu, Foto: hokej.net.pl, Maciej Gębacz

Skrót z meczu:

{youtube}DdQcPeSZeyo{/youtube}

Tatryski Podhale Nowy Targ – MH Automatyka Gdańsk 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

 

1:0 Dziubiński – Koski – Tolvanen (18’)

Tatryski Podhale: Odrobny (B.Kapica – n/g); Wajda – Tolvanen, Różański – Moksunen, Jaśkiewicz – Dutka, Wsół – K.Kapica; Guzik – Dziubiński (4) – Worwa, Liikanen – Koski – Sammalmaa, Michalski – Zapała (2) – Siuty, Słowakiewicz – Neupauer (2) – Wielkiewicz.

MH Automatyka: Witkowski (Tsaregorodtsev – n/g); Aleksyuk – Maly, Tesliukevich (6) – Dolny, Kantor – Pastryk, Lehmann – Nowak; Steber – Polodna – Danieluk (4), Vitek – Rozhkov – Stasiewicz (2), Strużyk – Pesta – Marzec, Rompkowski (2) – Smal – Shcherbakov.

 

Sędziowali: Włodzimierz Marczuk (główny) – Daniel Lipiński, Patryk Puławski (liniowi)

 

Kary: 8-14 min.

Strzały: 31-21

Widzów: 850

 

 

———————————–

Źródło i foto: podhalenowytarg.pl

By kkorpas

2 thoughts on “W rewanżu Podhale lepsze od Automatyki!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *