Mecz żużlowy o mistrzostwo Nice 1. ligi żużlowej: Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik

Już w najbliższą niedzielę, 1 lipca na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku gdański zespół zmierzy się z ROW-em Rybnik. W pierwszym meczu w Rybniku rekiny wygrały 50:40. To stawia przed gdańskimi żużlowcami wyzwanie w postaci walki nie tylko o zwycięstwo, ale również o punkt bonusowy. Ten zostanie w Gdańsku, gdy Zdunek Wybrzeże wygra co najmniej 51:39.

W zespole rywali nie brakuje zawodników z doświadczeniem ekstraligowym a nawet z Grand Prix. Ponadto skład rekinów w ostatnim czasie poszerzył indywidualny mistrz Europy Andrzej Lebiediew. Łotewski żużlowiec po 1,5 roku przygody z PGE Ekstraligą powrócił do Nice 1. Ligi Żużlowej.

Jedno jest pewne: emocji nie zabraknie!

Bilety

Zapraszamy!!!

By kkorpas

One thought on “Z ROW-em o trzy punkty!!!”
  1. Быстровозводимые строения – это актуальные системы, которые различаются высокой скоростью строительства и мобильностью. Они представляют собой строения, заключающиеся из предварительно выделанных составляющих или узлов, которые имеют возможность быть быстро установлены на районе застройки.
    Изготовление быстровозводимых зданий из металлоконструкций располагают податливостью а также адаптируемостью, что дает возможность легко менять а также адаптировать их в соответствии с интересами заказчика. Это экономически лучшее а также экологически стойкое решение, которое в последние годы заполучило широкое распространение.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *