Ostatnie lata dostarczyły kibicom Arki niezwykłych emocji. „Żółto- niebiescy” pokazali wielki charakter, siłę i pasję w dążeniu do celu. Wspierani przez wiernych fanów potrafili osiągnąć rzeczy historyczne. Razem sięgnęliśmy po awans do Ekstraklasy, Puchar Polski, Superpuchar, razem przeżywaliśmy także mecze w eliminacjach Ligi Europy.

  •  

   HARMONOGRAM SPRZEDAŻY

   I ETAP : 2.07-16.07.2018 PROLONGATY (możliwość wysyłki pocztą)

   II ETAP: 17.07-19.07.2018 PRZESIADKI (możliwość wysyłki pocztą)

   III ETAP: OD 20.07.2018 OTWARTA SPRZEDAŻ (tylko odbiór osobisty)

    

   DLACZEGO WARTO MIEĆ KARNET NA CAŁY SEZON?:  

   • kupując karnet na CAŁY SEZON oszczędzasz pieniądze (nawet do 6 spotkań gratis!).

   • każdy posiadacz karnetu na CAŁY SEZON ma pierwszeństwo przy zakupie karnetu na kolejny sezon, z zagwarantowaniem zajmowanego do tej pory miejsca i otrzyma dodatkową zniżkę 10%!

   • każdy posiadacz karnetu na CAŁY SEZON otrzyma bezpłatne zaproszenie na dowolny mecz ligowy rozgrywany w Gdyni dla osoby towarzyszącej.

   • każdy posiadacz karnetu na CAŁY SEZON otrzyma 10% zniżki – na zakupy w FansHome – oficjalnym sklepie z pamiątkami klubowymi na stadionie!

   • każdy posiadacz karnetu na CAŁY SEZON otrzyma 10% zniżki na opłatę za żółto-niebieskie urodziny oraz eskortę dziecięcą podczas spotkań Arki w Gdyni

   • każdy posiadacz karnetu na CAŁY SEZON otrzyma 7gr rabatu za 1 litr paliwa na stacjach benzynowych „Pod Żaglami” w Gdyni  (ul. Sportowa 8, ul. Małokacka 13, ul. Nowowiczlińska 31).

   • gwarantujesz sobie wybrane, dedykowane, najlepsze miejsce na stadionie.

   • oszczędzasz czas i nerwy – nie stoisz w kolejkach i nie martwisz się, czy zdążysz wejść na stadion przed rozpoczęciem meczu.

    

   DODATKOWO:

   • – tylko posiadacze karnetu na CAŁY SEZON otrzymają możliwość wejścia na mecz w ramach Pucharu Polski w Gdyni!

   • – tylko posiadacze karnetu na CAŁY SEZON otrzymają (po losowaniu w czasie meczu), możliwość uczestniczenia w konkursach przeprowadzanych podczas spotkań w Gdyni

KARNETY NA SEKTOR GOSiR W SPRZEDAŻY!

W związku z licznymi zapytaniami, po raz pierwszy w historii Stadionu Miejskiego w Gdyni do sprzedaży trafią karnety na trybunę GOSiR, która to cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych kibiców.

 

KATEGORIE SPOTKAŃ

Kat. A: Lech Poznań, Cracovia, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Lechia Gdańsk

Kat. B: Zagłębie Sosnowiec, Miedź Legnica, Jagiellonia Białystok, Górnik Zabrze, Korona Kielce, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin, Wisła Płock.

Pamiętaj, że jeśli nie zakładałeś dotychczas profilu kibica to karnet kupisz w punkcie sprzedaży. Jeśli masz już zweryfikowany profil możesz zakupić karnet przez Internet.

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *