Lechia od samego początku bardzo mocno zaatakowała rywala. Po pierwszej połowie gospodarze mieli na swoim koncie trzy przyłożenia i prowadzili z gdynianami 17:0. Już wtedy wiadomo było, że Arce trudno będzie się w tej batalii pozbierać. Tuż po przerwie nadzieje gdyńskich kibiców na zwycięstwo ich ulubieńców w tym pojedynku nieco odżyły. Arka odważniej zaatakowała, zaliczyła przyłożenie i nieco zbliżyła się do rywala. Niestety, na więcej gdynian już stać nie było. Do głosu ponownie doszli gospodarze, a przyłożenia Karola Szymanowskiego i Grzegorza Buczka „załatwiły” kwestię wyniku.

Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 31:5 (17:0)

Lechia: Muchlado (41 Szymanowski), Buczek (64 Wesołowski), Kacprzak (72 Witoszyński), Lademann (41 Kossakowski), Smoliński (52 Pawłowski), Płonka, Olszewski (52 Kwiatkowski), Bezwierhyi, Piszczek (41 Janeczko), Szaszero, M. Bracik, Fursenko, K. Bracik, Panchulidze, Rokicki (64 Wójtowicz)

Arka: Bojke, Wojaczek (56 Plichta), Kasperek (56 Zypper), Podolski, Zdunek (41 Ziętkowski), Grabowski, Gajowniczek, Stępień (60 Kuzimski), Szostek, Banaszek, Michoro (63 Witt), Rakowski, Machlik (60 Kinast), Machnio, Sirocki (45 Bordowski)