Mecz siatkarzy Trefla Gdańsk z kibicami

Trefl Gdańsk serdecznie zaprasza wszystkich fanów do wspólnej zabawy w poniedziałek 7 maja, chcąc podziękować za ogromne wsparcie – na początku sezonu w akcji „doLEWamy do pełna”, a później w każdym meczu za gorący doping i niesienie do najdłuższej serii zwycięstw w historii gry klubu w PlusLidze.

W poniedziałek, 7 maja, o godz. 17:30 w sali treningowej ERGO ARENY naprzeciw siebie staną dwa zespoły, a w każdym z nich zamelduje się po 20 kibiców oraz kilku siatkarzy. Drużyny stoczą pojedynek do dwóch wygranych partii. Pierwszym sędzią tego starcia będzie Andrea Anastasi, który świetnie w tej roli sprawdził się już rok i dwa lata temu, a pomagać mu będą pozostali członkowie sztabu szkoleniowego. Jak zawsze świetna zabawa i mnóstwo śmiechu gwarantowane!

Kibice, którzy zagrają razem z zawodnikami zostali już wybrani na fanpage’u klubu w portalu Facebook, a wszystkich pozostałych serdecznie zapraszamy na trybuny do dopingowania drużyn! Poniedziałkowe spotkanie będzie też oczywiście okazją do wspólnych zdjęć, zebrania pamiątkowych autografów, a także rozmów z zawodnikami i sztabem. Nie zabraknie też specjalnych atrakcji, m.in. zaserwujemy kilka  konkursów. Całość zakończy się około godz. 19.00

Wstęp jest oczywiście darmowy, a do ERGO ARENY zapraszamy wejściem C1.

 

 

 

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *