W meczu w Warszawie przy ul. Konwiktorskiej, na obiektach Polonii Orkan dosłownie zmiótł Arkę z powierzchni. W pierwszej połowie buldogi zepchnięte zostały do głębokiej defensywy. Udało im się zdobyć zaledwie trzy punkty z rzutu karnego. Były to punkty, które w 10 minucie otworzyły wynik meczu. Potem jednak na boisku istniała tylko jedna drużyna. Młyn gospodarzy dosłownie miażdżył tę formację przyjezdnych. Wynik 26:3 po 40 minutach robił wrażenie.

Po przerwie gospodarze nie zwolnili tempa. Arce udało się zdobyć 5 punktów, a gospodarze dołożyli do swojego dorobku kolejne 20 oczek. Najwierniejsi kibice sochaczewskiej drużyny nie pamiętali takiego wyniku tego zespołu w spotkaniach przeciwko gdyńskim buldogom.

RC Orkan Sochaczew – RC Arka Gdynia 46:8 (26:3)

RC Arka: Bojke, Plichta, Podolski, Skindel, Zypper, Gajowniczek, Grabowski, Stępień, Szostek, Machlik, Machnio, Kinast, Sirocki, Omunda, Bordowsky oraz: Kasperek, Trzebiatowski, Kuzimski, Półtorak Witt, Mikołajczyk, Bartkowiak.

Trener: Dariusz Komisarczyk.

Whizz Orkan: Gadowski, Paatashvili, Jeila, Dudkowski, Brażuk, Chisanga, Siokivaha, Berishvili, Pętlak, Kępa, Niemiec, Budnik, Młyńczak, W. Krześniak, M. Krześniak oraz: Syperek, Markiewicz, Brodowski, Poniatowski, Palasik, Pietrzyk, Sadowski.

Trener: Maciej Misiak

Sędzia: Dariusz Reks