Kolejnym celem drużyny są mistrzostwa Polski amatorów, które od 19 do 22 kwietnia bieżącego roku rozgrywane będą w Oświęcimiu.

Mały finał z Mad Dogs Sopot był zwieńczeniem udanego sezonu hokeistów GKH. Gdynianie sezon zasadniczy zakończyli na trzecim miejscu w tabeli, po czym w ćwierćfinale odprawili z kwitkiem Lider Hockey Team. Imponujące zwycięstwo 10:0 oznaczało, że po trzyletniej przerwie hokeiści z Gdyni wrócili do strefy medalowej Trójmiejskiej Ligi Hokejowej.

I choć w półfinale zbyt mocni okazali się Goldwell Gdańsk (przegrana w dwumeczu 4:8), to mecz o trzecie miejsce należał już do podopiecznych Pawła Zwolińskiego. Cała drużyna wykonała w stu procentach założenia przedmeczowe i nie pozostawiła rywalom złudzeń. Zwycięstwo nad Mad Dogs Sopot ani przez moment nie było zagrożone. Świadczyć może o tym fakt, że gdynianie już po pierwszej tercji prowadzili 3:0. Z przodu brylował strzelec czterech bramek – Michał Kłosiński, natomiast ataki sopocian skutecznie stopował, szalejący między słupkami, Maciej Nowopolski. Ostatecznie, GKH wygrał 7:1.

Jak co roku, w każdej ekipie przyznawane były wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem gdynian został Karol Przybyła, który zgromadził na swoim koncie 34 bramki. Tytuł MVP drużyny powędrował do rąk Michała Kłosińskiego, natomiast Śledziem sezonu bezapelacyjnie wybrano Macieja Nowopolskiego.

Kolejnym celem drużyny są mistrzostwa Polski amatorów w Oświęcimiu, które odbędą się od 19 do 22 kwietnia bieżącego roku.