Vistal to tegoroczny Mistrz Polski w PGNiG Superligi Kobiet, natomiast Spójnia to beniaminek PGNiG Superligi Mężczyzn.

Oba kluby mają współpracować na polu marketingu i promocji meczów, które będą odbywać się w Gdyni Arena.

Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem będzie prezentacja obu drużyn, która odbędzie się 27 sierpnia (niedziela) na okręcie Muzeum ORP Błyskawica o godzinie 12:00. Dzięki uprzejmości Rektora Komendanta Akademii Marynarki Wojennej Tomasza Szubrychta gdyńscy kibice będą mogli obejrzeć na żywo swoich pupili na znanym w całym Polsce okręcie ORP Błyskawica.

– Chcielibyśmy wspólnie zwiększyć frekwencję na naszych meczach. Dlatego planujemy organizować ligowe mecze tego samego dnia, niech to będzie święto piłki ręcznej w Gdyni. Oczywiście wszystko będzie uzależnione od terminarza oraz dostępności hali. Mamy dla naszych kibiców niespodziankę, każda osoba, która zakupi bilet na mecz ligowy Spójni, będzie mogła tego samego dnia wejść za darmo na spotkanie Vistalu Gdynia. Fani, którzy zakupią karnet na cały sezon na mecze Mistrza Polski będą mogli wejść za darmo na spotkania ligowe i Pucharu Polski Spójni Gdynia. Karnetowicze Spójni Gdynia będą mogli wejść za darmo na mecze ligowe i Pucharu Polski Vistalu. – powiedział Marek Gutteter prezes klubu Vistal Gdynia. 

– Bardzo się cieszymy, ze udało nam się nawiązać współpracę z Vistalem. Razem z prezesem Gutteterem doszliśmy do wniosku, że nie chcemy ze sobą konkurować, ale wbrew przeciwnie wzajemnie sobie pomóc i wspólnie wyjść do wszystkich fanów piłki ręcznej. Stąd właśnie pomysł wspólnych dni meczowych, wspólnej prezentacji przedsezonowej oraz umożliwienie karnetowiczom wstępu na mecze obu drużyn. Mistrz Polski PGNiG Kobiet to dla nas bardzo cenny partner w kontekście przyszłego rozwoju naszego klubu – skomentował Lech Ramczykowski prezes Spójni Gdynia

 

 

————————————-

Źródło i foto: Vistal Gdynia

 

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *