Męskie Granie

Tłumy fanów i wiele godzin polskiej muzyki w najlepszym wydaniu. To kwintesencja jednej z największych imprez muzycznych w kraju – Męskie Granie. Na trasie ósmej ogólnopolskiej edycji wydarzenia znalazła się Gdynia, która gościć będzie muzyków w sobotę 29 lipca w parku Kolibki w Orłowie.

Męskie Granie to impreza, która cieszy się ogromną popularnością wśród fanów ceniących oryginalne aranżacje i energetyzującą muzykę. Każdy koncert charakteryzuje niepowtarzalna mieszanka różnych stylów, gatunków i osobowości scenicznych. To także okazja do zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi muzycznymi projektami oraz przyjrzenia się występom gości specjalnych.

W Gdyni podczas Męskiego Grania na Scenie Głównej wystąpią: Brodka, Lao Che, Łona, Webber & The Pimps, Męskie Granie Orkiestra, Artur Rojek, Smolik // Kev Fox.

Scenę Ż opanują natomiast mniej znani, ale utalentowani muzycy, którzy są na początku swojej artystycznej drogi. Tutaj przed widownią wystąpią: Bownik, JAAA!, Małpa i Piotr Zioła.

Ponadto gdyńscy widzowie zobaczą także nową odsłonę projektu Albo Inaczej, polegającego na interpretacji rapowych hitów w wykonaniu takich artystów, jak: Kortez, Felicjan Andrzejczak, Eldo, 2cztery7, Fismoll i inni.

Ostatnie bilety na Męskie Granie w Gdyni dostępne są jeszcze tutaj.

Zapraszamy!!!

By kkorpas

5 thoughts on “Męskie Granie w Kolibkach!”
  1. Спасибо чрезвычайно полезно. обязательно поделюсь веб-сайтом с моими приятелями.
    посмотрите и мою страничку и дайте ей оценку

    =0090=0=

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *