Jej życie zmieniło swój bieg o 180 stopni, kiedy usłyszała brutalną diagnozę – złośliwy i agresywny nowotwór Ewing Sarcoma. Ania nie poddała się jednak wyrokowi i podjęła z chorobą walkę, w której także i Ty możesz ją wspomóc!

Podczas meczu derbowego Arki z Lechią Gdańsk wspieramy Anię w trudnej walce z rakiem!

Ania przebywa obecnie na oddziale onkologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie poddawana jest leczeniu pod okiem specjalistów. Jej dalsze zmagania się z chorobą wymagają jednak bardziej zaawansowanych działań medycznych, które znajdują się poza finansowaniem przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Arka Gdynia  i Lechia Gdańsk także zdecydowały się pomóc Ani i przekazały na jej rzecz po 5 tys. zł. Przed  meczem niedzielnym Arki z Lechią pojawią się pod stadionem wolontariusze z oznaczonymi puszkami, do których możecie przekazać  środki na leczenie Anny!

Sposobem na dalszą walkę z nowotworem jest nowatorska metoda, opracowana przez instytut Champions Oncology, działający przy John Hopkins University – prestiżowej placówce w Stanach Zjednoczonych, posiadającej filie m.in. w Londynie. Specjaliści Champions Oncology osiągają bardzo dobre wyniki w leczeniu nowotworu Ewinga za sprawą tzw. metody leczenia indywidualnego, ukierunkowanego dla konkretnego pacjenta. Sam proces produkcji leków dla jednego chorego trwa ok. 4 miesięcy.  

Terapia, do której zakwalifikowana została Ania jest bardzo droga i kosztuje 25 tysięcy dolarów. To ogromna kwota, której Ania i jej najbliżsi sami nie będą w stanie zebrać. Dlatego także i Ty możesz pomóc Ani wrócić do zdrowia, przekazując swój datek na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj życie!

 

Jeśli chcecie wesprzeć Anię, możecie dokonywać wpłat także  na subkonto:  

40 1140 2017 0000 4702 1298 1359 z tytułem „Dla Ani M” 

Możecie również przekazać na jej rzecz swój 1% podatku – KRS 0000 33 88 03, cel szczegółowy „dla Ani M.”

 

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *