Zadecydowała dobra gra w obronie drużyny z Gdyni. Bardzo dobrze tego dnia dysponowany był bramkarz gospodarzy Marcin Głębocki.

Na samym początku spotkania obie drużyny prezentowały zbliżony poziom i ciężko było wskazać faworyta do zwycięstwa, taka sytuacja panowała jednak krótko. W szeregi drużyny z Kościerzyny wkradła się nerwowość i problemy z wykańczaniem akcji. Sprawę gościom skomplikował świetnie usposobiony tego dnia wspomniany bramkarz gdynian, Głębocki. Kilka świetnych interwencji, w tym obroniony rzut karny w 13 minucie i Spójnia wypracowała sobie bezpieczną sześciobramkową przewagę, którą utrzymała do przerwy meczu. 

Drugą połowę meczu w pełni zdominowali zawodnicy z Gdyni. Gospodarze prezentowali bardzo mądrą i skuteczną grę w obronie, nie dając zawodnikom z Kościerzyny zbyt wielu szans na zdobycie bramki. Spójnia grała szybciej i skuteczniej co doskonale oddaje wynik końcowy – 31:22. 

Bardzo dobre zawody podopiecznych Marcina Markuszewskiego i czwarte z rzędu zwycięstwo. Gdynianie z kompletem zwycięstw są samodzielnym liderem w 1 lidze w grupie A. W najbliższą sobotę 8 października o godz. 16 w hali przy ul. Kołobrzeskiej 61 rozegrają spotkanie derbowe z SMS ZPRP Gdańsk

Galeria zdjęć z meczu

 

 

——————————————-

Źródło: www.sportsuccess.pl

Foto: Młoda Gdynia, Paweł Stasiak

By kkorpas

One thought on “Szczypiorniści Spójni samodzielnym liderem”
  1. tor2door onion is the most popular darknet market at the time of writing and is only 2 years old. It features numerous listings of both digital and physical products. The market has an entirely original style; its administrators claim they designed it from the ground from the ground up.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *