By tak się stało, już dziś uruchomiona zostanie sprzedaż karnetów, które gwarantują wiele oszczędności i korzyści. Ich ceny rozpoczynają się już od 149 zł w przypadku wejściówek ulgowych i 199 zł za abonamenty normalne. Masz już upatrzone miejsce na trybunach? 

LOTOS Trefl już od lat kieruje się hasłem “Siatkówka blisko Ciebie”, które oznacza otwartość na kibiców, przyjacielskie relacje z fanami, a także bliskość między zawodnikami a całą społecznością otaczającą drużynę. Teraz w to motto wpisują się także karnety. Stałe abonamenty zostały przygotowane w najlepszych miejscach na trybunach, które gwarantują świetny widok na parkiet, a także w cenach, które zachęcają do zarezerwowania swojego krzesełka w ERGO ARENIE na cały sezon. Kibice i ich doping są bowiem dodatkowym zawodnikiem i nieodłącznym elementem każdego starcia LOTOSU Trefla. W sezonie 2016/2017, za sprawą nowej kolekcji ubrań, z siatkarzami będzie walczyć też symbol Gdańska, władca wód – Neptun – i on także będzie przekazywać drużynie energię, ale tego najważniejszego i największego wsparcia sportowcy potrzebują od fanów. 

Karnet na sezon 2016/2017 obejmuje 15 meczów, które LOTOS Trefl rozegra w ramach fazy zasadniczej PlusLigi, spotkania w rundzie play-off (co najmniej jedno), a także ewentualne starcia w Pucharze Polski. Ceny abonamentów rozpoczynają się od 149 zł w przypadku wejściówek ulgowych i 199 zł za karnety normalne (kategoria III), kończąc na odpowiednio 299 i 399 zł w sektorach najbliżej boiska. To oznacza, że maksymalna średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to 18 zł w przypadku wejściówek ulgowych i niespełna 25 zł dla właścicieli abonamentów w pełnych cenach. 

Wybranie całosezonowego abonamentu oznacza pieniądze, które pozostają w Twojej kieszeni. Ile dokładnie zaoszczędzisz, decydując się na karnet, a nie pojedyncze bilety? Rezerwując miejsce kategorii pierwszej, ponad 120 zł! A to równowartość czterech biletów! Wejściówki w nowym sezonie będą bowiem zaczynać się od 5 zł w przypadku posiadania zniżki oraz 10 zł za bilety normalne (kategoria czwarta, niezależnie od przeciwnika), a kończyć na 20 i 30 zł (ulgowe; normalne) w przypadku meczów 'standard’ oraz 30 i 40 zł podczas spotkań 'TOP’ – z PGE Skrą Bełchatów, Asseco Resovią Rzeszów oraz ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle – w najlepszej części trybun.

Na kogo czekają zniżki podczas spotkań LOTOSU Trefla? Ulgowe bilety mogą nabywać uczniowie, posiadający ważną legitymację szkolną, studenci do 26. roku życia, a także seniorzy, którzy ukończyli 60 lat.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, posiadacze abonamentów na mecze LOTOSU Trefla, otrzymują 10% zniżki w momencie zakupu biletów na domowe spotkania Atomu Trefla Sopot oraz Trefla Sopot. Klub dla najszybszych karnetowiczów przygotował też nie lada niespodziankę! 300 pierwszych osób, które nabędą karnety do 15 września, otrzyma dodatkowo prawo wejścia na zamknięty sparing gdańskich siatkarzy, w którym podopieczni Andrei Anastasiego zmierzą się z JT Hiroshima Thunders, nowy klubem Bartosza Kurka! Więcej informacji o tym spotkaniu klub poda w najbliższych dniach.

Start sprzedaży w czwartek o 18.00

Jesteś już w pełnej gotowości, by kupić karnet? To świetnie, ponieważ sprzedaż uruchomiona zostanie już w czwartek, 8 września o godz. 18. Abonamenty będzie można nabywać przez internet za pośrednictwem strony www. trefl.ticketsoft.pl oraz w kasach ERGO ARENY (na kilka dni przed startem sezonu PlusLigi). W najbliższą niedzielę, 11 września, w godz. 15-17, zarówno kupno, jak i odbiór zamówionych w internecie karnetów będzie możliwe dodatkowo w sopockiej Hali 100-lecia. Sprzedaż abonamentów będzie prowadzona do pierwszego meczu LOTOSU Trefla w nowym sezonie PlusLigi (3 października). Równocześnie w drugiej połowie września zaczną być dostępne pojedyncze bilety na inauguracyjne starcie gdańszczan, a to oznacza, że by zarezerwować swoje upatrzone miejsce na trybunach na cały sezon, nie warto zwlekać z zakupem abonamentu.

Do zobaczenia na trybunach!

 

Biuro prasowe LOTOS Trefl Gdańsk

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *