Uczestniczy, tryskając optymizmem spalali tysiące kalorii, ćwicząc w rytmie energetycznej muzyki. To wszystko dzięki niesamowitym instruktorkom zumby! Spotkanie prowadziły uczestniczyły trenerki z całego Trójmiasta – Monika Tran Van, Ania Cegłowska, Aga Piotrowicz, Dorota Sumiła, Nicola Egwuatu, Kornelia Brozio, Ola Kloska, Marta Skierka czy Magdalena Kursa-Mikołajczak.

Podczas wydarzenia wydzielony był specjalny czas dla najmłodszych, którzy z wielkim zapałem weszli w role prowadzących.

I Gdyński Dzień Zumby odwiedziło 450 uczestników

Zumba to połączenie tańca z elementami fitnessu. Proste układy bazujące na salsie, merengue, sambie, czy hip-hopie wprawią w dobry nastrój każdego uczestnika. Podczas zajęć można spalić setki kalorii i uzupełnić poziom endorfin na długi czas! Zumba pozytywnie wpływa na poprawienie wydolności organizmu i pracę serca.

Podczas wydarzenia prowadzona była akcja charytatywna. Dochód  z niej przeznaczony zostanie na wsparcie Borysa – chłopca zmagającego się z leukodystrofią metachromatyczną. Siedmiolatek walczy z rzadkim schorzeniem należącym do grupy tzw. chorób zanikowych, a jedyną pomocą dla niego jest przeszczep szpiku/komórek macierzystych.

 

 

———————————

Źródło i foto: www.gdyniasport.pl

By kkorpas

One thought on “450 osób tańczyło zumbę!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *