Klasą dla siebie był Tomasz Zielski, który zdominował  kategorię do 55 kg wygrywając swoje walki przed czasem. Jego dobra postawa poskutkowała powołaniem na Puchar Europy Kadetów w czeskich Teplicach. O miłą niespodziankę postarał się Daniel Kalinowski w grupie młodzików , który zdecydowanie pokonał i to w bardzo dobrym stylu swoich rywali wygrywając kategorię powyżej 81 kg . Największy swój sukces osiągnął Marcin Skrzyński, który wywalczył brązowy medal ulegając jedynie niedawnemu medaliście Pucharu Europy zawodnikowi warszawskiego AWF Sebastianowi Oładkowi . Blisko podium uplasowała się Karolina Potrykus i Marcin Guszczin kończąc rywalizację na 5 pozycjach. Trenera Andrzeja Jasińskiego cieszy  postawa jego podopiecznych, którzy coraz większą liczbą stają na podium najważniejszych imprez w kraju .

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!