W programie zawodów są także Living Fit Expo w Gdynia Arenie oraz biegi dla dzieci i młodzieży. Organizatorem PZU Gdynia Półmaratonu jest agencja marketingu sportowego Sport Evolution we współpracy z Gdyńskim Centrum Sportu. Zapisy na www.pzugdyniapolmaraton.pl

Cieszymy się, że nasza współpraca z Gdynią rozwija się o kolejną imprezę – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji Sport Evolution. – Od trzech lat współpracujemy przy organizacji Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia i jest to współpraca niezwykle udana, bo gdyński triathlon to jedna z największych i najlepiej ocenianych tego typu imprez w Europie. Jestem przekonany, że PZU Gdynia Półmaraton okaże się równie dużym sukcesem.

PZU Gdynia Półmaraton zaoferuje uczestnikom wiele innowacyjnych rozwiązań. Poprzez formularz zgłoszeniowy będzie można m.in. zamówić nocleg w jednym z rekomendowanych hoteli, kupić zestaw pamiątkowych zdjęć z trasy i mety zawodów, a nawet zamówić pakiet startowy do domu!

PZU Gdynia Półmaraton ma spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających biegaczy. Zarówno zakres, jak i jakość usług nie będzie odbiegać o tych, które oferują największe biegi na świecie. W pewnym kwestiach mamy nawet ambicje wyznaczać nowe trendy. Jedną z innowacyjnych usług jest możliwość zamówienia pakietu startowego do domu. Jest to usługa dodatkowo płatna, ale osoby, które zdecydują się na jej zakup, będą mogły ominąć biuro zawodów i przyjechać bezpośrednio na start – mówi dyrektor Drelich.

Jedną z imprez towarzyszących PZU Gdynia Półmaratonowi będą targi Living Fit w Gdynia Arenie. W hali będzie się również mieścić biuro zawodów.

 

 

—————————————–

Źródło:

By kkorpas

3 thoughts on “Ruszyły zapisy do PZU Gdynia Półmaratonu!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *