Ostatnie zawody na torze w Lonato były kontynuacją przygotowań braci Szyszko do Finału Światowego serii ROK CUP. Szymon podczas sobotnich kwalifikacji osiąga czas najszybszego okrążenia na poziomie 44.663 s. Tracąc do prowadzącego zaledwie 0.092 s. zapewnia sobie 2 pole startowe do półfinału. W niedzielę, tuż po starcie pierwszego wyścigu traci pozycję wicelidera , lecz szybko odrabia straty , kończąc wyścig na 2 pozycji. Niestety decyzją sędziów zostaje na niego nałożona kara +3sek. za wyjazd z korytarza podczas startu, co powoduje, że zostaje sklasyfikowany na 5 miejscu. W finale, po szeregu rozegranych na swoją korzyść pojedynków goni Michaela Mullera i ostatecznie zarówno wyścig , jak i zawody podsumowuje 3 rezultatem.

W klasyfikacji generalnej po dwóch rundach SOUTH GARDA ROK TROPHY Szymon zajął 2 miejsce .

W zawodach Bridgestone Supercup młodszy z braci Szyszko, Maciek ścigał się w kategorii Junior Rok. Kwalifikacje grupy „A” podsumowuje czasem 45.872 s. i 8 rezultatem, co w ogólnej klasyfikacji JUNIORÓW plasuje go na 20 lokacie w śród 46 zawodników . Pierwszy niedzielny wyścig (batteria 2) wykorzystuje do awansu i po wywalczeniu 7 miejsca kwalifikuje się do finału. Niestety wyścig finałowy okazuje się dla niego pechowy. Tuż po starcie dochodzi do dużego incydentu na torze. Maciek zderza się z innym kierowcą i wypada z toru, kończąc tym samym przedwcześnie zmagania.

Już za niecały tydzień ROKKERSI z całego świata wezmą udział w najważniejszym, tegorocznym wydarzeniu – Finale Światowym. Na torze nie zabraknie również i tym razem braci Szyszko, dla których zawody te będą podsumowaniem ciężkiej, całosezonowej pracy. Jak zawsze chłopcy szczególne podziękowania kierują do zespołu Speedkarta, Karola Basza, Kamila Wódki, Paolo Zani’ego, oraz rodziców i dziadków.

 

 

————————————————

Źródło: www.gdyniasport.pl

Foto: media4u

By kkorpas

3 thoughts on “Drugie podium Szymona Szyszko!”
  1. safe cialis online My dosage was minimized, but my third u s I have introduced Cetrotide into my system along with the other two meds mybody has began to overstimulate and I had to defer my embryo transfer and I ended up with 18 follicles in one and 6 in another

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *