Zapisać się na MTB Gdynia Maraton 2015 można się TUTAJ!

MTB Gdynia Maraton 2015 to propozycja dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić się na górskich trasach i leśnych drogach. Każdy uczestnik będzie musiał posiadać własny kask ochronny. Przewyższenie czyli różnica wysokości jednej 25-kilometrowej pętli w kategorii OPEN to aż 114 metrów, dzięki czemu nad Bałtykiem będzie można poczuć się jak w górach. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności i przeżyć niezwykłą przygodę.

Każdy z uczestników, który ukończy trasę otrzyma niepowtarzalny medal. Rok temu była to miniaturka koła rowerowego, a teraz przyszedł czas na klucz rowerowy. Medal nie będzie  tylko ozdobą, lecz pomocnym narzędziem podczas drobnych napraw jednośladu. To doskonała pamiątka, która będzie się  wyróżniać się na półce z trofeami zawodniczek i zawodników MTB.

Pamiątką po zawodach MTB Gdynia Maraton będzie nie tylko medal, ale również wyjątkowa koszulka termoaktywna. Czerwony t-shirt będzie przedstawiał części rowerowe w niecodziennej formie. Dzięki koszulce uczestnicy na długo zapamiętają przejechane kilometry w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. T-shirt zostanie zapakowany w specjalny worek z logo „Gdynia Sport”. Po wyścigu „górale” będą mogli zjeść również ciepły makaron, który postawi ich na nogi.

 Zapisz się na MTB Gdynia Maraton 2015

 

 

———————————————

Źródło i foto: www.gdyniasport.pl

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *