Ceny tegorocznych karnetów są bardzo atrakcyjne i zaczynają się od 150zł, a bilety już od 10zł. 

O tym, że mecze Atomówek co sezon są festiwalem siatkarskich emocji, nie trzeba nikogo przekonywać. Cztery sezony zakończone finałami mistrzostw Polski, jeden brązowym medalem, trzy występy w Lidze Mistrzyń, finale Pucharu CEV i zdobycie Pucharu Polski są najlepszą wizytówką siatkarek z Sopotu. Wielka siatkówka dla Pomorzan jest więc blisko, dosłownie na wyciągnięcie ręki, a bycie częścią takiego widowiska w spektakularnej hali to doskonały sposób na spędzenie dnia. Dlatego w tym sezonie kibice będą mogli zobaczyć zespół złożony z reprezentantek swoich krajów i rywalizujący w europejskiej elicie, po niższych w stosunku do minionego sezonu cenach. Wszystko po to, by po ubiegłorocznym sukcesie zachęcić jeszcze większe grono ludzi do przyjścia na mecz drużyny, którą dowodzi dwukrotny triumfator Ligi Mistrzyń, Lorenzo Micelli

Dlaczego warto kupić właśnie karnet? Ponieważ dzięki niemu kibic może zaoszczędzić sporo pieniędzy. W przeliczeniu nabywca abonamentu zapłaci za obejrzenie „domowych” meczów rund zasadniczych ORLEN Ligi i Ligi Mistrzyń oraz Pucharu Polski. Wszystkie pozostałe mecze rozgrywane w roli gospodarza w rundach play-off OL i LM w ramach karnetu wyjdą więc za darmo. W tym roku ceny karnetów rozpoczynają się od 150 zł i są to abonamenty obowiązujące na sektor rodzinny (min. 1 rodzic + dziecko), a także dedykowane członkom zasiadającego w wyznaczonym sektorze Klubu Kibica. Karnety ulgowe będą dostępne dla uczniów i studentów do lat 26. oraz osobom powyżej 60. roku życia w cenie 225 zł. Abonament w tej cenie będzie także dostępny dla posiadaczy Karty Sopockiej oraz Karty Dużej Rodziny. Cena karnetu normalnego wyniesie w tym sezonie 300 zł. 

Kibice, którzy rok temu zdecydowali się na zakup karnetu, otrzymają 10% zniżki przy kupnie nowego abonamentu normalnego bądź ulgowego. Dodatkowo za okazaniem karnetu ważnego na sezon 2015/2016 będą oni uprawnieni do zniżki w wysokości 10% na zakup biletów normalnych lub ulgowych na mecze LOTOSU Trefla Gdańsk i Trefla Sopot. 

Sprzedaż karnetów ruszy w piątek, 25 września, zarówno w kasie, jak i w Internecie na www.trefl.kupbilety.pl . Od 17:30 do 20:30 w kasie Hali 100-lecia karnety będą dostępne dla wszystkich kibiców. Od  piątku godz. 16:00  do niedzieli, 27.09., za pośrednictwem strony internetowej abonamenty będą mogli zaś kupić wyłącznie ci kibice, którzy posiadali je sezon temu. Od poniedziałku ruszy sprzedaż internetowa karnetów dla wszystkich, którzy będą chcieli przeżyć wspólne emocje z Atomówkami w nadchodzącym sezonie.  

W stosunku do minionego roku obniżone zostały także ceny biletów na pojedyncze mecze sopocianek. Bilet ulgowy na każdy rodzaj rozgrywek kosztował będzie 15 zł, a pełnopłatny 20 zł. Bilety w sektorze rodzinnym będzie można kupić za 10 zł i podobną cenę zapłacą także osoby chcące wspierać klub aktywnie w sektorze klubu kibica. Cena biletów dla osób niepełnosprawnych oraz grup szkolnych wyniesie 2 zł.

Kliknij w obrazek, by powiększyć.

 

 

——————————————-

Źródło: informacja prasowa Atom Trefl Sopot

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *