Pięć lat temu się spotkałem z panem, Panie Prezydencie i obiecałem, że jeżeli otrzymamy odpowiednie wsparcie, to możemy się rozwinąć jako drużyna i myślę, że to całkiem przyzwoicie: pięć lat i trzy mistrzostwa Polski. I na pewno się na tym nie zatrzymamy – powiedział Maciej Cetnerowski, trener i zarazem prezes Seahawks Gdynia.

Nie tak dawno pisaliśmy o wielkim sukcesie gdyńskich futbolistów, którzy wyrwali w jaskini lwa, a raczej pantery, tytuł Mistrza Polski, niemal już pewnym jego zdobycia zawodnikom Panthers Wrocław. Na jednej z aren Euro 2012 pokonali wówczas gospodarzy SuperFinału PLFA 28:21. W wtorek, 4 sierpnia, przedstawicieli tego zwycięskiego zespołu przyjął w Urzędzie Miasta prezydent Wojciech Szczurek.

Prezydent bardzo serdecznie pogratulował sukcesu trenerom i zawodnikom oraz wszystkim zaangażowanym w rozwój klubu osobom. Jak to określił, nie tylko słowem, ale także w bardziej wymierny sposób dziękuje Mistrzom Polski, przyznając im nagrodę w wysokości 30 000 zł. Wszystkim obecnym zawodnikom Wojciech Szczurek wręczył także listy gratulacyjne.

W imieniu drużyny trener Cetnerowski wręczył prezydentowi koszulkę z numerem 1.

Spotkanie zakończono wspólną fotografią.

 

 

Ziemowit BUJKO,

Foto: autor

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *