W tym roku środkowy reprezentacji Polski odwiedzi cztery miasta. Po Osztynie, Warszawie i Płocku właśnie w Gdyni zakończy się czwarta edycja treningów siatkarskich z Marcinem Możdżonkiem 2015. Po raz pierwszy zajęcia przeniosą się z hali na plażę. Już 25 lipca o godzinie 10.30, na plaży Gdynia Śródmieście trenować z Marcinem będą mogły dzieci i młodzież w wieku 12-16 lat. Na zakończenie tegorocznej edycji o godz. 15.00 rozegrany zostanie Pojedynek Gigantów pomiędzy drużyną Marcina, a drużyną Volvo Gdynia Sailing Days.

Zajęcia osobiście poprowadzi Marcin oraz zaproszeni goście (w Warszawie Marcinowi pomagał m.in. Fabian Drzyzga), zajmujący się zawodowo siatkówką halową i plażową. Jak co roku, nie zabraknie sportowych emocji, rozmów z trenerami i świetnej zabawy.

W każdym treningu może uczestniczyć maksymalnie 130 dzieci i młodzieży. Jedynym kryterium wyboru uczestników, poza koniecznością spełnienia wymogu wiekowego, jest kolejność zgłoszeń. Treningi mają charakter otwarty zarówno dla uczestników, jak i publiczności.

Zapisów na treningi można dokonać za pomocą formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie http://www.fundacja-caf.pl/. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailem.

Aktualizacja: Weź udział w konkursie i zagraj z Marcinem w Gdyni! Odpowiedz na pytanie pod facebookowym postem na profilu Gdyńskiego Centrum Sportu i dołącz do zespołu Twojego idola! Kliknij w link

 

 

Ziemowit BUJKO

Foto: www.gdyniasport.pl

By kkorpas

4 216 thoughts on “Trenuj na plaży z mistrzem świata Marcinem Możdżonkiem!”