Mecze rozgrywane są systemem każdy z każdym, na orlikach i boiskach osiedlowych. W Gdyni rozgrywki funkcjonują już od Października 2014, gdy to znaleźli się chętni na utworzenie lokalnej ligi. Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do sprawdzenia swoich umiejętności na boisku, a nie przed ekranem komputerów. Aby przystąpić do rozgrywek wystarczy założyć drużynę w serwisie Playarena.pl i już można rozpocząć walkę o tytuł najlepszej drużyny w Gdyni, a następnie o Mistrzostwo Polski Playarena.

Liga Playarena to zawody, w których udział jest całkowicie darmowy i dostępny dla każdego od 14 roku życia. To największa tego typu sieć lig w całej Europie. W województwie pomorskim, istnieją już ligi w Gdańsku, Pruszczu Gd. i Tczewie oraz najlepiej rozwijającym mieście – w Gdyni, w której od początku rozgrywek rozegrano już ponad 100 spotkań !
Na mecze zawodnicy umawiają się za pośrednictwem serwisu www.playarena.pl . Drużyny walczą o cenne punkty, dzięki którym mogą awansować na Mistrzostwa Polski Ligi Nike Playarena. Ilość drużyn, które dostają się do turnieju, jest uzależniona od ilości rozegranych spotkań ligowych. Im więcej meczów, tym więcej drużyn pnie się do rozgrywek o tytuł Mistrza Polski.

Gdyńska Liga Nike Playarena jest otwarta dla wszystkich „zapalonych” graczy. Wystarczy stworzyć drużynę liczącą od 6-ciu do 25-ciu zawodników, zapisać się na www.playarena.pl i zagrać o wysoką stawkę. Bo by grać i oddawać się pasji nie ważny jest ani wiek, ani płeć.

 

 

————————————————

źródło: www.gdyniasport.pl, www.playarena.pl 

By kkorpas

One thought on “Umów się na mecz! Zostań Mistrzem Polski!!!”
  1. Быстровозводимые строения – это новейшие здания, которые отличаются повышенной скоростью строительства и мобильностью. Они представляют собой сооружения, заключающиеся из эскизно произведенных составляющих или же модулей, которые имеют возможность быть быстро смонтированы в месте развития.
    Купить быстровозводимое здание из сэндвич панелей отличаются гибкостью а также адаптируемостью, что разрешает легко преобразовывать и модифицировать их в соответствии с запросами заказчика. Это экономически эффективное а также экологически стабильное решение, которое в последние годы приобрело широкое распространение.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *