W kategorii seniorek pięć zwycięstw odniosła Angela Kosoulieva, pięciokrotnie wyprzedzając swoją koleżankę z zespołu SGA Martę Kuleszę. Siódma w wieloboju (3 – obręcz, 5 – piłka, 7 – maczugi, 7 – wstążka) była kolejna zawodniczka SGA – Julia Woźniak.

Dobrze wypadły także zawodniczki drugiego gdyńskiego klubu, UKS Jantar. Tuż poza podium, na czwartym miejscu w wieloboju uplasowała się Malwina Kozłowska (maczugi – 3, wstążka – 3, piłka – 3). Szóstą pozycję zajęła Angelika Kobylińska (obręcz- 5, wstążka – 6, maczugi -6, piłka -7).

Najlepszą juniorką, również z pięcioma zwycięstwami na koncie, została Natalia Kozioł (SGA Gdynia), wyprzedzając w wieloboju Natalię Wiśniewską (UKS Jantar Gdynia), która drugie miejsce zajęła też w układzie ze skakanką, trzecie – z piłką i czwarte – z maczugami. Ósma w wieloboju była jeszcze jedna zawodniczka SGA – Weronika Berniak, ponadto piąta w układzie z piłką była Julia Wiśniewska (UKS Jantar Gdynia), która w wieloboju zajęła 12 miejsce. Z pozostałych gdynianek, 17 lokatę zajęła Natalia Baumert (SGA), 18 – Klaudia Grochalska (SGA), a 19 – Paulina Kaczor

Dobrze zaprezentowała się Klara Mocek (UKS Jantar) startująca poza konkursem. Z powodu kontuzji zawodów nie ukończyła Paulina Mikuła (UKS Jantar). W zawodach nie zobaczyliśmy także z powodu kontuzji, najlepszej sportsmenki Gdyni za 2014 rok – Anny Czarnieckiej.
W nowych układach zaprezentowała się natomiast kadra Polski w układach zbiorowych oraz nasze zawodniczki: Martyna Truszkowska, Michalina Paluchowska, Daria Rutkowska oraz Ada Budnik.

Podczas sobotnich zawodów po raz ostatni publiczności zaprezentowały się Zuzanna Klajman (UKS Jantar) i Natalia Sobolewska (SGA Gdynia). Obie zawodniczki postanowiły zakończyć swoją karierę sportową.

Album

„Sportowa Gdynia” serdecznie gratuluje wszystkim zawodniczkom oraz trenerkom oraz przyłącza się do podziękowań organizatorów pod adresem rodziców, którzy zaangażowali się w organizację zawodów.