Jesteś matką, prowadzisz samochód i lubisz mocne wrażenia? To bardzo dobrze się składa, bo w najbliższą niedzielę, 24 maja odbędzie się 3. edycja Rajdu Matek, imprezy Automobilklubu Morskiego z okazji Dnia Matki.   

 
Organizatorzy stawiają przede wszystkim na dobrą zabawę i sportowe emocje. W tym roku wydarzenie odbędzie się w różnych częściach miasta. Na asfaltowej bieżni przy ulicy Bema, w gdyńskim PitStopie na torze gokartowym, a w Adventure Park Kolibki, czekają na nie samochody terenowe. Pojawią się też zadania niespodzianki, które przygotowali nasi sędziowie z Automobilklubu Morskiego – mówi Maciej Chmielarz dyrektor rajdu. – To fajna okazja, żeby sprawdzić się za kierownicą w ekstremalnych sytuacjach – dodaje Beata Szadziul pełnomocnik prezydenta do spraw rodziny.
 
Zasady uczestnictwa są następujące: w załodze dwuosobowej, jedną z osób musi być matka. Jeżeli jest kierowcą, jej pilotem może zostać mąż, siostra, pełnoletnia córka, syn lub koleżanka. Zapisy są przyjmowane do 21 maja. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem http://www.rajdmatek.pl/ .  

 

 

—————————————–

źródło: www.rajdmatek.pl
 

By kkorpas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *